2733
2739

سلام میشه راهنمایم کنین من ازخواهرم بزرگترم خواهرم عقده من ازدواج کردم همسراون یه ادم منطقی وارومه وبا محبت ازجایی که خواهر نداره منم داداش بهش گفتم تواین چندماه منه خواهرش میدونه ولی شوهرم که شش ساله ازدواج کردیم یه ادم بی منطقه وعصبی  من خیلی وقته حدودا یک سال ازوقتی کرونا اومده خرید نکردم تا چندوقت پیش گفتم برم لباس بخرم همه چی خریدم فقط کفشم موند که خونه مامانم رفتم خودمو ابجیم داشتیم حرف میزدیم گفتم وقت نکردم  اینترنتی میخرم  خواهرم دیشب بهم پیام دادکه شوهرش رفتن بازار و سه تا کفش اسپرت  خریدن شوهرش یکیشه برامن خریده گفته برا خواهرم هدیه است خواهرمم پیام داد گفت برو جای کفش یه چیز دیگه بخر   من الان اگه قبول نکنم  اونا ناراحت میشن قبولم کنم شوهرم چیکارکنم ازجایی که زیاد هم از خانوادم الکی بهونه میگیره ودوری میکنه منم همش قایم میکنم که نفهمن باهاشون بده  خسته شدم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو هدیه خواهرمه 

حتمن که نباید از همه چیه خونوادت خبر داشته باشه شوهرت😕

یا اصن بگو من فلان جا این کفشو پسندیدم به خواهرم گفتم اگه از اونجا رد شدی واسم بخرش بدش باهات پولشو حساب میکنم 

یجوری قانعش کن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
واقعا زندگی با مرد بهونه گیر سخته

اره خیلی همش باید استرس داشته باشی راضی باشه واگرنه تو خونه جنگه ادم وقت نمیکنه برا خودش زندگی کنه 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

بگو خواهرم گرفته

خوب تو هم اگر ببینی جاریت برای صوهرت همش کادو میگیره ناراحت میشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
امان از مردای بد ادا بگو باهمدیگه خرید کردیم اون حساب کرد اومدیم بیرون خواستم کارت به کارت کنم قبول ...

ما بازار نرفتیم باهم اون میدونه اگرم بگم باهم دعوا میکنه ادم نفهمیه بخاطر بچم باید سکوت کنم وتلاش لهه شدم دیگه 

2706