2726
عنوان

خرید خونه با برادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به شرایط مالیتون داره میتونید خودتون یه خونه مستقل بخرید یا نه اگه نمیتونید اشکال نداره فعلا ش ...

این پولشو رو راحت میتونیم جور کنیم دیگ جدا بخریم یکم سخته

دوست جونیااا میشه برای آرامش دلم وماشین خریدنم صلوات بفرستین 💜
2728

عامو تو باز برادر شوهرته من شوهرمو باباش پولاشونو روهم میذارن خونه بخرن😐نمیدونم چه جوری از کله شوهرم بیرون کنم😐بد نیستن فقط خیلی دخالت میکنن و فضولی و از هرررررر کارم ایراد میگیرن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
عامو تو باز برادر شوهرته من شوهرمو باباش پولاشونو روهم میذارن خونه بخرن😐نمیدونم چه جوری از کله شوهر ...

خیلی سخته .ولی بنظر من جاری بدتره

حاضر بودم زیر چادر توقطب جنوب زندگی کنم نه الان پیش جاری .کلا عذابه حسادت وچرت وپرت.

من با این رابطمم الکی تو ظاهر خوبیم

یه جا زندگی میکنین؟ بگو عزیزم

دوطبقه هستیم من بالا اون پایین .مادرشوهرم با این جاریم خوبه میخوادش .جاریمم دورو و چابلوس .اوایل زندگیم من خیلی میومدم خونه مامانمم .سریع امار میداد .قشنگ تا ابم که میخوری امار میده .الانم بچه هامون باهم نمیسازن .قشنگ بچه منا یاد بچش داده راهش نده .خیلی سخته.

خیلی سخته .ولی بنظر من جاری بدتره

خو شک نکن ما بریم جاریامم میان😐اصلا از دیروز که فهمیدم سه بار تشنج کردم!ببین حتی از ادویه محلیمون ایراد میگیره فک کننننننن!

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
دوطبقه هستیم من بالا اون پایین .مادرشوهرم با این جاریم خوبه میخوادش .جاریمم دورو و چابلوس .اوایل زند ...

اره کلا سخته ادم با جاری دورا دور نمیسازه

نخریابابااگ رابطت باجاریتم خوب باشه اخرش ب هم میخوره ی جایی ازخونع لنگیدخرجشوباهم میدین ول کن بدویی توخونه میگن صدای پات میادندو خونه مستقل وتک طبقه بگیریددراحت شین

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
2706