2733
2734
عنوان

💚لیست چله دوم آیت الکرسی تکمیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 442 پست

سلام‍ به نیت حاجت روایی نفر ششم ایت الکرسی خوندم انشاالله به حاجاتشون برسن.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‍ به نیت حاجت روایی نفر ششم ایت الکرسی خوندم انشاالله به حاجاتشون برسن.

سلام نازنین....ممنون 

حاجت روا وعاقبت ب خیر باشین🌹

2731
سلام نازنین....ممنون  حاجت روا وعاقبت ب خیر باشین🌹

دوست عزیز به نیتت ایه الکرسی ختم‌شد حاجت رواان شاالله

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
دوست عزیز به نیتت ایه الکرسی ختم‌شد حاجت رواان شاالله

سلام ...ممنون نازنین

ان شاالله حاجت روا وعاقبت ب خیر باشین🌹

سلام امروز به نیت شما آیت الکرسی خوندم حاجت روا بشین ان شالله @هلیا۲۲

سلام عزیز دلم.ممنون🌹

ان شاالله حاجت روا و عاقبت ب خیر باشین

2738
@هلیا22   ✔️ حاجت روا باشی گلم.منم دعا کن💚

سلام.ممنون مهربون🌹

ان شاالله حاجت روا و عاقبت ب خیر باشین

سلام ...ممنون نازنین ان شاالله حاجت روا وعاقبت ب خیر باشین🌹

سلام دوستم ممنون ،الهی به حاجات دلتون برسین انشاالله🌼🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
باسلام به نیت حاجت روایی نفر ۶ام لیست ،سوره مبارکه آیت الکرسی و ۳صلوات قرائت گردید

سلام وقت بخیر انشالله حاجت روا بشین 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
همچنین  ممنونم انشاءالله حاجت روایی همه

ممنون خواهش میکنم 

الهی آمین 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
باسلام به نیت حاجت روایی نفر ۶ام لیست ،سوره مبارکه آیت الکرسی و ۳صلوات قرائت گردید

سلام...ممنون 

ان شاالله حاجت روا وعاقبت ب خیر باشین🙏

2706