2726
نه خوب نیست اونم جلو مرد شاید بعضی ها خوششون بیاد ولی خیلی ها بعد جلو یا پشت سرتحرف برات درمیارن پ ...

اونا که من می‌شناسن و ننوع لباس پوشیدنمو میدونن بدیش اینه همشون با چادرن از دختر کوچیک تا خاله پیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه با چادرن بعد تو نیم تنه و شلوار زاپ دار به این وحشتناکی میپوشی بعد در شرف طلاقم هستی؟ من دیگه ع ...

من طرز فکرم با خانوادم و فامیلمون فرق میکنه از همون نوجوونی همه هم میدونن 

ممنون نظر دادی عزیزم 

وای داداش من مجرده سی و دو ساله،رفته بود از این شلوارا خریده بود،مامانم تو خونه پارچه همرنگ اون داشتیم همه ی پارگی ها رو با اون پارچه درست کرده بود،دیدنی بود عکس العمل داداشم وقتی شب برگشت خونه و دید چه بلایی سر شلوار گرونش اومده بود،مامانمم میگفت اینم عوض تشکرته همه جاشو دوختم برات😂😂😂😂

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
دامن بپوشم این چطوره 

این خوشگلتره😍😍😍😍😍😍😍

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706