2737
2734

دیگه نزدیگه اونم

عااای خدا تا اون‌موقه چجوری میخوایم بشیم 😓

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمرا تا 1444/4/4 تکون بخورم😎😂😂😂

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2728

من گذاشتم ۱۴۰۴/۴/۴😂😂✌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

✅امروز با خودت تکرار کن..

🌸امروز انتخاب می کنم که شادمان‌باشم...

🌺برای خیر و برکت خویش سپاسگذارم

🌸اینک  لحظه شروع موفقیت وکامیابی من است...
🌺هر آن چه نیاز داشته باشم در پرتو لطف الهی
و به شیوه عالی در اختیارم قرار می گیرد.
🌸من‌ لایق دریافت بهترین موهبت های زندگی هستم...
🌺من‌ با خودم در آرامشم...من با فرآیند زندگی در آرامشم

r ❤️💚

وای بچه ها گفتم۱۴۰۴/۴/۴ یهو اومد تو ذهنم نی نی سایت چی بشه اونموقع🤦‍♀🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂همه امضاها میشه ۱۴۰۴/۴/۴😭😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738