2410
2553

جلوم نشسته بودن و بهم میگفتن آینده چی میشه....

مثلا الان از شدت فکر و خیال استرس خوابم نمی‌برم ....

خیلی برا استخدامی دارم تلاش میکنم ....همش میگم خدایا یعنی قبول میشم یا نه.....

کاش کسی بود ک میشد ازش پرسید....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

توکل کن به خودش خودش کمکت میکنه

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

وقتی خدای به اون عظمت نشسته کارهارو ردیف میکنه...استرس چرا...اصلا نگران نباش عزیزم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2714
معلمی می‌خوام 

معلمی که اسونه عزیزم انشالاه که همونی که میخای میشه🙏

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو که کس نگشود و نگشاید به حکمت این معما را...

حافظ بیچاره کردم بس میرم ت اروت رنگی فال حافظ میگیرم بنده خدا کلی بهم انرژی میده نمیدونم چرا بازم قلبم تو سینه جا نمیشه😔😔😔

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
وقتی خدای به اون عظمت نشسته کارهارو ردیف میکنه...استرس چرا...اصلا نگران نباش عزیزم

امیدوارم خدا بهم نگاه کنهههه

2706