2733
2734
عنوان

برم خونه داداشم عیادت

353 بازدید | 18 پست

سلام زن داداشم دیروز زایمان کرده بابا مامانمو خواهرم باهاش رفتن بیمارستان. دیشبم همشون باز رفتن. 

منم دیدم دیشب سرده دخترمم 6ماهشه سرما میخوره نرفتم. داداشمو زنش روزی ک من زایمان کردم اومدن شب شش هم اومدن.

حالا همسرم میگه نرو فقط شب شش برو !میگه اگه میری هم حق نداری دخترمون ببری . اخه دخترمو کجا بزارم پس؟ فقط میخواد بحث کنه میگه شب شش هم تنها برو من خونه بچه نگه میدارم در حالیکه میدونم بخاطر برادرمم شده میره

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

این روزها هر کی بره بیمارستان احتمال این که آلوده به کرونا باشه هست. ضمنا هر کی هم میتونه ناقل باشه و خدای نکرده به نوزاد ضعیف و بی دفاع مریضی بده. والا واجب نیست این دور هم جمع شدنا. اون زمان که شما زایمان کردی کرونا نبود. الان هست بد هم هست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نرو کلا چون کرونا هست خدایی نکرده بچه اونا مریض بشه میخوای چکار کنی شاید ی آلودگی با خودت ببری بچتم اصلا از خونه بیرون نبر نوزاد هوایی ک درگیر کرونا بودن رو تو اخبار ندیدی واقعا چرا رعایت نمیکنی و میخوای جون دوتا نوزاد معصوم رو بخطر بندازی

عزیزم نرو کلا چون کرونا هست خدایی نکرده بچه اونا مریض بشه میخوای چکار کنی شاید ی آلودگی با خودت ببری ...

اون زمان که من زایمان کردم اردیبهشت بود و همه خانواده زن داداشم ماه قبلش کرونا داشتن با این حال هم اومدن عیادتم هم شب شش اومدن. با اینکه توشون سه تا پزشک بود و معدن کرونا بودن ولی باز اومدن. الان اگ نرم همین زن داداشم گله نمیکنه؟؟؟!!

ببین بچت که خیلی مهمه من بودم کلا خودم بچمو نمیبردم کوچکه والا تو این اوضاع نباید ایت ور اونورش کنین ...

بچمو حالا امروز میتونم نبرم شب شش که همسرمم میاد چی

2738
این روزها هر کی بره بیمارستان احتمال این که آلوده به کرونا باشه هست. ضمنا هر کی هم میتونه ناقل باشه ...

اون زمان که من زایمان کردم اردیبهشت بود و همه خانواده زن داداشم ماه قبلش کرونا داشتن با این حال هم اومدن عیادتم هم شب شش اومدن. با اینکه توشون سه تا پزشک بود و معدن کرونا بودن ولی باز اومدن. الان اگ نرم همین زن داداشم گله نمیکنه؟؟؟!!

اون زمان که من زایمان کردم اردیبهشت بود و همه خانواده زن داداشم ماه قبلش کرونا داشتن با این حال هم ا ...

عزیزم اونموقع آمار کم بود یادمه ،اما الان رو ببین آمار چند برابره ، بهش زنگ بزن بگو چون اوضاع اینجوریه میترسم بیام عیادتت بچت هم کوچیکه سیستم ایمنیشم ضعیفه خیلی دلم میخواد ببینمش اما چون دوسش دارم نمی‌خوام خطری تهدیدش کنه اوضاع بهتر شد حتما میام ،

اون زمان که من زایمان کردم اردیبهشت بود و همه خانواده زن داداشم ماه قبلش کرونا داشتن با این حال هم ا ...

مهمه اون وقت؟ گله کرد میگی کرونا است به خاطر بچه‌ات نمیام. سر جونتون با هم رودرواسی دارین؟ اجازه ندین آدمهای بیراحتیاط و بی عقل و نادان برای شما تصمیم بگیرن که چه کار کنین. کرونا با کسی شوخی نداره. آمار فوتی ها دو تا سه برابر چیزیه که میگن. 

چرا اجازه دادی چرا آنقدر ریسک میکنید سر جون بچه های کوچیک بازی میکنید ؟؟؟اخه چرا 

2706