2733
2734
عنوان

از خونه های آپارتمانی حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 101 پست
رابطی به رابطه نداره به این میگن حرمت

دیگه تو دسشویی ام آخه راحت نباشه بنده خدا؟؟؟

چه ربطی به حرمت داره 

فردا که از عوارضش هزارتا درد گرفت دور از جونش جلوی هر دکتری کشید پایین باید نگران حرمت بود

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
افرین تو دسشویی صدا ندیم کجا بدیم دسشویی رو ساختن برای باد وسروصدای معده  شما فکر کنم عادت ندا ...

تاپیک رو ادامه بدین تا بیشتر تعجب کنین. همسرشون گفتن کلا ول نده از صداش خوشم نمیاد

خودشو میکشه اینکارو کنم🤣🤣

اولش آره...بعد عادی میشه براش😂😂

دختر رودت داغون میشه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738

واقعا از شوهرت خجالت میکشی😑

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

من با اینکه روم نمیشه بعضی وقتا نمیتونم جلو خودمو بگیرم همه وسایل برقی روشن میکنم میرم تمومش میکنم میام یکی دوبارم شنید خندید خجالتم کشیدم ولی مهم این بود موفق شدم . البته خودش جلو من راحته زیاد ول میده😂😂😂

خدایا مواظب عشقم باش
2706