2410
2553
عنوان

از خونه های آپارتمانی حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 101 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی شوهرم خونس دسشویی نمیرم میترسم ول کنم🤣

کوفت نگیری😂😂😂😂😂

من یه عادت بدی دارم میرم دستشویی از لحظه اول اب رو باز میکنم میدونم بده و هدر میره ولی نمیتونم ترکش کنم بعد دستشوییمونم پیش در ورودیه وقتی هم میرم تی وی رو زیادمیکنم😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
میدونی چقدر بده.تنبلی روده یبوست کلی مرض میگیری.چند سال ازدواج کردی.باید کم کم راحت باشی باهاش

۱۴ ماهه دوسالم نامزد بودم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2720
نمیرم وقتی بره بیرون اونوقت میرم

وای توروخدا؟؟؟؟؟😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
میترسم ول کنم

من و شوهرم باهم مسابقه ی ول کن ول کن میدیم 😂😂😂

دیگه ماجراهای چندش ترمونو نمیگم

بیخیال بابا چقد شماها باحیایید 😬😬😁😁

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2714
من و شوهرم باهم مسابقه ی ول کن ول کن میدیم 😂😂😂 دیگه ماجراهای چندش ترمونو نمیگم بیخیال بابا چقد ...

دیگه شما از اونور بوم افتادین😂😂😂

کوفت نگیری😂😂😂😂😂 من یه عادت بدی دارم میرم دستشویی از لحظه اول اب رو باز میکنم میدونم بده و هدر ...

وااای شوهرم میگه خوشم نمیاد تو دسشویی ول بدی🤣🤣

وااای شوهرم میگه خوشم نمیاد تو دسشویی ول بدی🤣🤣

بگو عزیزم اونجا جای همینکاره دیگه😂😂میخوایی تو اتاق ول بدم؟؟😂😂

من و شوهرم باهم مسابقه ی ول کن ول کن میدیم 😂😂😂 دیگه ماجراهای چندش ترمونو نمیگم بیخیال بابا چقد ...

خودش وقتی میره دسشویی صداش دوکوچه پایین ترم میره ولی میگه توروخدا میری دسشویی حواست باشه ول ندی بدم میاد🤣🤣🤣

2706