2737
2734
عنوان

وای دهنت سرویس شد گلبهار کبری پدرتو درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 120 پست
ن  خوب نیستم... بگودیگ اسی یعنی شوهرش نمرده

ن باباکلا گولمون زد اون خانمه یه بلاگر ترکیه ای بود با همسرش بچه ها براش تو اینستا کامنت گذاشتم کبری خانومم ب فارسی گفته به اون زن ایرانی بگید پلیس دنبالشه😂😂😉

هااااا چیییه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن باباکلا گولمون زد اون خانمه یه بلاگر ترکیه ای بود با همسرش بچه ها براش تو اینستا کامنت گذاشتم کبری ...

واقعا براش متاسفیم ک گولمون زد....حقش ک پلیس دنبالش باش

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2728
18سال زندگی عاشقانه....دوتا بچه سفر ب ترکیه ی روز صب از خواب بیدار میشه میبینه داریوش یخ کرده و تو خ ...

دقیق منم همین تیکشو که در مورد بچه ها بود خوندم اتش گرفتم چقدر گریه کردم دیروز صب همین موقع ها بود تمومش کردم فکرشو کن واسه یه عنتر خانم ساعت ۶ صب بشینی گریه کنی

2738
مسافر کشی؟

عزیزم. 

ن.  

این اسم کاربریه ک اول فهمید عکسا الکیه.  وبه گلبهار گفت. اینا عکس ترکیه ایه از ایران عکس بزار

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

ن اون شکایت میکنه ن این زندان میره 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706