2726
عنوان

وای دهنت سرویس شد گلبهار کبری پدرتو درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 120 پست
😂😂😂😂😂

والا دو روز بخاطر اون گریه کردیم ی ماه بخاطر ساده دلمون باید گریه کنیم حالا بذار یادمون بره جان گلبهار😅😅😅😅😅😅😅😅

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها من اینستا ندارم😢 میشه یه اسکرین از کامت هایی که گذاشتینو اونم جواب داده بزارین منم بخونم&nbs ...

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
دارم از فضولی دق میکنم 😂😂😂😂😂

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2706