2726
عنوان

اینقدر شبکاری کار کردم.الان که باید کلا میخوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرت ماشین رو روشن کنه یه درمانگاه برید

فردا نوبت دکتر داره

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
چیش درد میکنه سوراخه چشه؟ بگو تا بگم

دندونش سیاه شده بود بردیم دکتر

لعنتی قبل پرکردن عصب کشی نکرده بچم هلاک شد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
موقعی کار که خواب الود نمیشم؟؟

فک نمیکنم ، کلا این یه هورمون طبیعیه بدنه که با تاریک شدن هوا ترشح میشه ولی بعضیا که خوابشون به هم میریزه مث کسایی که مسافرت خارج از قاره دارن که شب و روزشون قاطی میشه میخورن خوابشون تنظیم میشه

من دکتر خوب سراغ دارم

ارومیه؟

یکم میخک آسیاب کن بریز تو دندون تا بهتر شه

پودرش ودارم میشه؟

فک نمیکنم ، کلا این یه هورمون طبیعیه بدنه که با تاریک شدن هوا ترشح میشه ولی بعضیا که خوابشون به هم م ...

من ده روز شبکاری میرم

اون شیفت.خوابمو بهم ریخته

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706