2726
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 89 پست
قبول باشه

😘

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم عزیزم     چشم

خواهش میکنم چشمتون بی بلا عزیزم ❤️❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام قبول باشه  حاجت روا بشین ان شاءالله

ممنون عزیزم.ان شاالله.همینطور شما و بقیه دوستان

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید

السلام علی حجه بن الحسن العسکری 

سلام وقت بخیر .من ۱۴ صلوات هدیه به اقا امام زمان . 

۱۴ صلوات هم پدربزرگوارشون امام حسن عسکری . ۱۴ صلوات مادر بزرگوارشون خانوم نرجس خاتون  ۱۴ صلوات اقا رسول الله 

۱۴ صلوات اقا علی ابن ابی طالب  ۱۴ صلوات خانوم فاطمه زهرا  ۱۴ صلوات امام حسن و ۱۴ صلوات امام حسین . 

۱۴ صلوات اقا ابوالفضل العباس عموی بزرگوارشون به نیابت از خانوم رقیه هدیه میکنم بهشون 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

السلام علی حجه بن الحسن العسکری  سلام وقت بخیر .من ۱۴ صلوات هدیه به اقا امام زمان .  ۱۴ ...

سلام وقت شما هم بخیروسلامتی

قبول باشه🌸

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
@جودی_ابوت3     @اعتصامی     @مائده6525221    

سلام آبجی جون ، خوبی؟ منم ۳۰ تا میخونم عزیزم ، التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ده صلوات میفرستم به نیابت از هر کدام از دوستانم :

@معصومه271    

@*_فاطمه_مترجم_*    

@جودی_ابوت3    

@بهنیارگل    

@ماه_پیشونی8    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706