1874
1924
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 89 پست
ممنونم عزیزم     چشم

خواهش میکنم چشمتون بی بلا عزیزم ❤️❤️

تاپیک (یک صفحه قرآن بخوانیم) با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.💚ای اجل تکلیف خود با جان ما روشن نما. .یا بگیرش بین روضه یا بماند، اربعین در کربلا ...❤_نیلا_❤️بزرگترین لذتدر زندگی انجام کاریستکه دیگران می گویند:تو نمی توانی!رومن پولانسکی🧡تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم... دوست می دارم
سلام قبول باشه  حاجت روا بشین ان شاءالله

ممنون عزیزم.ان شاالله.همینطور شما و بقیه دوستان

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

السلام علی حجه بن الحسن العسکری 

سلام وقت بخیر .من ۱۴ صلوات هدیه به اقا امام زمان . 

۱۴ صلوات هم پدربزرگوارشون امام حسن عسکری . ۱۴ صلوات مادر بزرگوارشون خانوم نرجس خاتون  ۱۴ صلوات اقا رسول الله 

۱۴ صلوات اقا علی ابن ابی طالب  ۱۴ صلوات خانوم فاطمه زهرا  ۱۴ صلوات امام حسن و ۱۴ صلوات امام حسین . 

۱۴ صلوات اقا ابوالفضل العباس عموی بزرگوارشون به نیابت از خانوم رقیه هدیه میکنم بهشون 

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

السلام علی حجه بن الحسن العسکری  سلام وقت بخیر .من ۱۴ صلوات هدیه به اقا امام زمان .  ۱۴ ...

سلام وقت شما هم بخیروسلامتی

قبول باشه🌸

صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
@جودی_ابوت3     @اعتصامی     @مائده6525221    

سلام آبجی جون ، خوبی؟ منم ۳۰ تا میخونم عزیزم ، التماس دعا

خدا جونم شکرت...تمام زندگیم فدای مادرم....خدایا به همه منتظرا اولاد سالم و صالح ببخش....الللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ده صلوات میفرستم به نیابت از هر کدام از دوستانم :

@معصومه271    

@*_فاطمه_مترجم_*    

@جودی_ابوت3    

@بهنیارگل    

@ماه_پیشونی8    

خدا جونم شکرت...تمام زندگیم فدای مادرم....خدایا به همه منتظرا اولاد سالم و صالح ببخش....الللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
1911

ده صلوات هم میفرستم به نیابت از طرف هر کدام از دوستانم:

@دلوینت    

@سواره    

@آناعشق    

@rahaa98    

@maman_baha    

ده صلوات میفرستم به نیابت از طرف هر کدام از دوستانم :

@h_sadat    

@sayeh6859    

@ملکاجان    

@مامان۳قلوها    

@اعتصامی    

@nazbanoo8300    

@dokhtareporteqali    

@ماه،بیتکرار    

@ماه_تنها    

@830pargol    

ممنونم عزیزم منم۱۰۰ شاخه گل صلوات هدیه میکنم

خواهش میکنم گلم 

قبول باشه ، ممنون ، ان شاالله حاجت روا بشی   

1904

@نیکی000    

@fftt    

@flfli    

ده صلوات هم میفرستم از طرف هر کدام از دوستانم:

@نگار1382    

@nafasam1370    

@nafiseh133    

@hadis133    

@خوشانس    

سلام آبجی جون ، خوبی؟ منم ۳۰ تا میخونم عزیزم ، التماس دعا

سلام خواهر گلم ممنونم سلامت باشی

قبول باشه

حاجت روا بشین ان شاءالله

صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
ده صلوات هم میفرستم به نیابت از طرف هر کدام از دوستانم: @نیکی000     @fftt   &n ...

سلام عزیزم صبحت بخیر خیلی ممنون منم برای شما ده تا میفرستم    

این کاربری تعطیل است همون نیکی۰ هستم