1920
1924

دوستان گلم نیت وحاجتمون سلامتی وظهورحضرت صاحب الزمان(عج) باشه

زمانش تاهروقت تونستین هست

صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

سلام خواهر جان 💚💛🌹صبحت نورانی به لطف خدا انشاالله روز خوبی داشته باشی 20صلوات می فرستم 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.💚
سلام خواهر جان 💚💛🌹صبحت نورانی به لطف خدا انشاالله روز خوبی داشته باشی 20صلوات می فرستم 

سلام عزیزم ممنونم صبح شما به خیروسلامتی باشه

قبول باشه  

صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
1911
سلام عزیزم ممنونم صبح شما به خیروسلامتی باشه قبول باشه    

ممنون گلم همچنین.. ببخشید من شما رو در چله آیت الکرسی تگ کردم؟ اگر مایل هستن در چله شرکت کنید 🙏🤗❤️🌹

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.💚

سلام.۱۰۰ تا.التماس دعا

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به لطف خداوند مهربان و شفاعت ائمه در۹۹/۹/۹ در صحت و سلامتی نی نی تو شکممه و خداوند رو هزااران بار شکر.خداوندا به همه منتظران نینی فرزندانی سالم و صالح عطا کن.آمییین۰
1904
ممنون گلم همچنین.. ببخشید من شما رو در چله آیت الکرسی تگ کردم؟ اگر مایل هستن در چله شرکت کنید 🙏🤗❤️ ...

ممنونم عزیزم   

چشم

1918