2726

منم میترسم نکنه هیچوقت ازدواج نکنم😑😐

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این به بعد نگو اگه نشه چی می شه!

مثلا اگر باردار نشی چی میشه و بشینی به عواقبش فک کنی

بگو اگه بشه چی میشه؟؟؟

بشین به چیزای خوب فکر کن

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

امشب همسرم خيلي باهام صحبت كرد كه دوباره شروع كنيم به درمان و بريم اي وي اف اما يه مدته نميتونم ديگه با خودم كنار بيام ٦ سال دويدم به جايي نرسيدم يه حس مبهم دارم😔

خداياشكرت....❤️ 
امشب همسرم خيلي باهام صحبت كرد كه دوباره شروع كنيم به درمان و بريم اي وي اف اما يه مدته نميتونم ديگه ...

به بدنت استراحت بده آروم باش  با خودت بگو هرچی خدا بخواد  بعد یه مدت نشونه میاد از طرف خدا و حس مبهم میره  هیچی رو بزور نخواه  

چندسالته؟

19_20 میدونم سنی ندارم ولی تو جایی که من زندگی میکنم دختر ۱۹ ساله دیگه ترشی انداخته دوستامم هی تیکه میپرونن برا همین اعصابمو خراب کردن با اینکه خواستگار هم یه مدت خیلی داشتم خودم رد میکردم چون باب دلم نبودن ولی همه بهم تیکه میپرونن خستم کردن

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2706