2733
2734
عنوان

سقط بارداری پوچ

623 بازدید | 41 پست

دوستان من ۱۰ هفته و ۶ روزمه پزشکم میگه تا ۱۲ هفتگی وقت داری خود به خود دفع کنی خودم اصرار دارم برم بیمارستان اما‌ همسرم و خانوادم میگن صبر کن چون شرایط کرونا خطرناکه و قرص هم‌ نمیدن خونه دفع کنم از جاهای دیگه هم میترسم بگیرم...اگه تا ۱۲ هفتگی صبر کنم مشکلی برام‌پیش نمیاد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکترتو حتما فردا عوض کن این بی شرف پولکی و میخواد تو سقط نکنی و کورتاژت کنه حتما حتما حتما عوض کن

نه این اصلا کارش این نیست اصلا کورتاژ نمیکنه اتفاقا بنده خدا چون نمیخواد کورتاژ بشم میگه نرو بیمارستان

قانونا عوض شده دیگه لامصبا اذیت میکنن از بیرونم‌میترسم بگیرم دکترم‌میگه فردا یک سونو بده تا ۱۲ هفتگی ...

نه بابا کی میگه عوض شده همین ی هفته پیش یکی تاپیک زده بود دکترش بهش قرص داده بود  دروغ میگه من خودمم دو سال پیش با قرص دفع کردم این اگه میخواست الان دفع میشد حتما برو ی دکتر دیگه شوخیش نگیر وگرنه کورتاژ و چسبندگی رحم میگیری

2738
زعفران و این طور چیزا بخور. انشالا یکی دیگه نصیبت شه سالم و سلامت

میخورم ولی میگن ایراد نداره تا ۱۲ هفته صبر کنی از چندتا پرستارم‌پرسیدم میگم نرم بیمارستان صبر کنم ببینم بدنم خودش دفع مسکنه یا نه

نه این اصلا کارش این نیست اصلا کورتاژ نمیکنه اتفاقا بنده خدا چون نمیخواد کورتاژ بشم میگه نرو بیمارست ...

عزیزم وقتی تا ۱۲ هفته دفع نشه دیگه مجبور ب کورتاژی گلم بازم خودت میدونی ولی من جات بودم دکترم رو عوض میکردم و ب ی دکتر ب هیچ عنوان اعتماد نمیکردم 

نه بابا کی میگه عوض شده همین ی هفته پیش یکی تاپیک زده بود دکترش بهش قرص داده بود  دروغ میگه من ...

عزیزم چرا استرس میدی دکتر من کارش درمان سقطه هرجا هم به غیر از اون رفتم گفتن غیر بیمارستان ما دارو نمیدیم دکتر من دروغگو و بیشرفه همه اینجورین؟؟حالا اون داشته داده ولی من کل پزشکا و بیمارستانای تهرانو رفتم دارو ندادن گفتن فقط و فقط بستری باید بشی

عزیزم وقتی تا ۱۲ هفته دفع نشه دیگه مجبور ب کورتاژی گلم بازم خودت میدونی ولی من جات بودم دکترم رو عوض ...

تا به لک نیافتی کورتاژ نمیکنن من میخواستم برم‌مطب خصوصی خودم‌کورتاژ کنم ولی همه گفتن وقتی نه لک داری نه درد کورتاژ نمیکنیم

عزیزم چرا استرس میدی دکتر من کارش درمان سقطه هرجا هم به غیر از اون رفتم گفتن غیر بیمارستان ما دارو ن ...

اخه واقعا استرس داره چون خودم تو این موقعیت بودم اگه تهرانی من بهت ی ادرس میدم برو اونجا داروشو داره ولی میگم چون کورتاز واقعا سخته و واقعا همین الانم دیر شده من نمیخوام بهت استرس بدم ولی تعجب میکنم ب ی دکتر اعتماد کردی عزیزم هیچ دکتری دارو نداره همه دکترا برات مینویسن و خودت باید کل تهران رو بگردی و پیداش کنی و اون خانومم ک دو هفته پیش تاپیک زده بود دقیقا اول مشکل قرص پیدا کردنو داشت و بعد از پیدا شدنش شما کم کم کم دو هفته طول میکشه تا سقط کنی یعنی ۱۲ هفته ات با قرصم پر شده ولی اوکی من دیگه سکوت میکنم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

تا به لک نیافتی کورتاژ نمیکنن من میخواستم برم‌مطب خصوصی خودم‌کورتاژ کنم ولی همه گفتن وقتی نه لک داری ...

اگه کورتاژ نکنن کیسه زرده تبدیل میشه ب چسبندگی رحم و هزار مشکل ایجاد میشه برات

2706