2726
عنوان

لطفا با نصیحتاتون دل مادری که شیرش کمه رو نشکونید

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 48 پست

عزیزم منم بچه اولمو سزارین کردم ولی مشکل شیر نداشتم. دوسه روز اول کم بود ولی دکتر گفت سزارین یا طبیعی در هر صورت شیرمادر روزای اول کمه تا بچه میک بزنه راه می افته. روز پنجم سینم مثل سنگ شده بود از بس پر بود و تا روز دهم برسم همینجوری شیر میریخت. ولی همون دوسه روز اول مادرشوهر و خواهر شوهر خفم کردن از بس گفتن فلانی شیرش میریزه از سینش، این شیر نداره بچه لاغر شده و فلان... تا میتونی پیش کسی شیرخشک نده مردم هرچی دلشون بخواد ب زبون میارن عین خیالشونم نیست

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خوب حساس شدی فقط و گرنه خدایی طرفی که این حرفو میزنه از خیر خواهی می پرسه و گرنه مثلا به حال من چه فرقی میکنه فلانی شیرش کمه یا زیاد مگه منو داره شیر میده...فکر میکنن شاید بتونن بهت مشاوره ای بدن که کمکت کنن اونم اگر شما دوست نداری بگو غیر مستقیم به اطرافیان یکی مثل خواهری مادری همسری برسونه که با فلانی در مورد این موضوع حرف نزنید دوس نداره

هرجا میخوام برم یکم عصبی میشم چون میدونم بازم یکی پیدا میشه شروع میکنه. دلمم نمیخواد بد جواب بدم ولی ...

نسبت بهش بی تفاوت باش کسی هم چیزی گفت بگو من مادرشم خودم بهتر صلاحشو می‌دونم ، بد بچمو نمیخوام

2728
عزیزم منم بچه اولمو سزارین کردم ولی مشکل شیر نداشتم. دوسه روز اول کم بود ولی دکتر گفت سزارین یا طبیع ...

سعی میکنم جلوشون ندم ولی بچه طاقت نمیاره که. امروزم تو خونه بهش دادم که اونجا گریه نکنه بازم نشد اینقدر عموش باهاش بازی کرد خسته و گشنه شد طفلک 

دختر خوب حساس شدی فقط و گرنه خدایی طرفی که این حرفو میزنه از خیر خواهی می پرسه و گرنه مثلا به حال من ...

دیگه وقتی بچم داره سه ماهه میشه یعنی خیلی وقت داشتم که به این راه حلا فکر کنم . بعدشم باید احتمال اینو بدن که هر آدمی یه مشکلاتی داره که دوست نداره توضیح بده. بنظرم اصلا منطقی نیست

سعی میکنم جلوشون ندم ولی بچه طاقت نمیاره که. امروزم تو خونه بهش دادم که اونجا گریه نکنه بازم نشد این ...

شیرت خیلی کمه؟ سیرش نمیکنه بیرون؟ حالا بچه من زیر شش ماه انقدر چموش بود شیر نمیخورد درست و حسابی، با زور بهش یه ذره شیر خودمو میدادم بعد قنداغ میریختم تو شیشه ش که شیرخشکی نشه. البته شیرخشک بهتر از قنداغه ولی بیرون جلوی بقیه شاید بهتر باشه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
دیگه وقتی بچم داره سه ماهه میشه یعنی خیلی وقت داشتم که به این راه حلا فکر کنم . بعدشم باید احتمال ای ...

بعصی چیزا شیراوره اونارو بخور

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
دیگه وقتی بچم داره سه ماهه میشه یعنی خیلی وقت داشتم که به این راه حلا فکر کنم . بعدشم باید احتمال ای ...

ببین گلم اجیل بخور ک شیرت چرب باشه حداقل کم بخوره باکیفیت بخوره

عزیزم منم بچه اولمو سزارین کردم ولی مشکل شیر نداشتم. دوسه روز اول کم بود ولی دکتر گفت سزارین یا طبیع ...

دقیقا مادرشوهرم اینا همش میگن که جاریم خیلی شیر داشته و وقتی شیر میداده از اون سینش شیر میریخته و از این حرفا . انگار تحریکم کنن شیرم میاد یا حسودیم بشه مشکلم حل میشه

بعصی چیزا شیراوره اونارو بخور

شمام باورت نمیشه که بعضی چیزا ارثیه. من خودم ۳۵ سالمه ولی شیرخشک میخوردم کنار شیر مادرم یعنی اونم همینطور بوده. جالبه مادربزرگ شوهرم طوری تعجب میکنه انگار تو عمر درازش ادم کم شیر ندیده

دقیقا مادرشوهرم اینا همش میگن که جاریم خیلی شیر داشته و وقتی شیر میداده از اون سینش شیر میریخته و از ...

الان ک داره بچه دومم ب دنیا میاد همه ی اون حرفا مثل فیلم جلوی چشممه ، فقط میگن ک ناراحت کنن آدمو، برای منم دقیقن جاریمو مثال میزدن، قصد خیر ندارن

دقیقا مادرشوهرم اینا همش میگن که جاریم خیلی شیر داشته و وقتی شیر میداده از اون سینش شیر میریخته و از ...

یکم تحت تاثیر زایمان حساس شدی 

چیزی نیست که همه میگن ازین حرفا مثلا من یه جا گفتم از ارتفاع میترسم یکی گفت عه فلانی اصلا نمیترسه ها 

اینم چیز خاصی نیست که 

درست میشه یه چیزایی بخور ک شیرت زیاد بشه

شمام باورت نمیشه که بعضی چیزا ارثیه. من خودم ۳۵ سالمه ولی شیرخشک میخوردم کنار شیر مادرم یعنی اونم هم ...

خب حالا اون یکم هستش همونو بده در کنار شیر خشک 

ولی بچه هایی که شیرخشک میخورن کمتر میرن سمت شیر مادر 

ایشالا ک درست میشه مشکل خاصی نداری ک 

شیرت خیلی کمه؟ سیرش نمیکنه بیرون؟ حالا بچه من زیر شش ماه انقدر چموش بود شیر نمیخورد درست و حسابی، با ...

وقتی خیلی گرسنشه سینمو نمیگیره بدتر سروصدا میکنه. تو خونه با ارامش و لطافت فراوان بهش شیرمو میدم که سینمو ول نکنه همین مواد مورد نیاز برای سیستم ایمنیشو ازم بگیره . گاهی تمام مدت باهاش حرف میزنمو شعر میخونم یا نوازشش میکنم اونم دوست داره تو بغلم بمونه

2706