2733
2734
عنوان

چرا بیداریددددددددد منه مونگول چرا بیدارممم

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 36 پست
واااااای دقیقا عین دغدغه های همیشه ی منو داری خخخ. ولی من میخوابم سعی میکنم زودتر بیدار شم که نمیشهه ...

نخواب اون شیطونه چرتو پرت میگه😂

من تازه یکی دو ساعت دیگه  ک هوا روشن شد میخوام برم پیاده روی ک شارژ شم قشنگ

بعدم نون بخرم برا خانواده ی صبونه خفن درست کنم😎

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فسقل پسرم نمیزاره بخوابم😐☹️

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

بچه ها جدیدا سردرد زیاد نشده 

اطرافیان نمیبینید ماهمه سردرد داریم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
چشم عزیزم قربونت الان هنوز اذیتی

قربان چشمات اره درد دارم نمیدونم کی اروم میشه بخوابم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
نخواب اون شیطونه چرتو پرت میگه😂 من تازه یکی دو ساعت دیگه  ک هوا روشن شد میخوام برم پیاده روی ...

امممم اینو خوب اومدی. پیاده روی و صبحونه. به به. ولی تا شب فک نکنم برسی. از بی خوابی .‌قبل نهار یکساعتی بخواب

2738

اره بده میگراستاپ خوبه قرصش ماساژم داره بد نیست

امممم اینو خوب اومدی. پیاده روی و صبحونه. به به. ولی تا شب فک نکنم برسی. از بی خوابی .‌قبل نهار یکسا ...

آررره همیشه اینطوری میشه😂😂😂

ولی امیدوارم دووم بیارم و نخوابم😬

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
واااااای دقیقا عین دغدغه های همیشه ی منو داری خخخ. ولی من میخوابم سعی میکنم زودتر بیدار شم که نمیشهه ...

ولی من پسرام نمیذارن زیاد بخوابم نهایتش تا۱۰. بعد باید پاشم

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
2706