2726

تو ترمینالها و داخل شهر میگه خلوت تره وشبم کرایه بیشتر میدن.امشب دوتا مسافر سوار کرده گفتن بیرون شهر میریم وسط جاده خارج شهر تهدیدیش میکنن چاقو میزنن خداروشکر دستشو گرفته جلو صورتش دستشو زخمی کردن وماشیم میدزدن تاالان میگشتیم پلاکشو به همه پاسگاه دادیم خودمونم جاده فرعیارو رفتیم انقد گریه کردم پدرم انقد گناه داشت لباش میلرزید از غصه دارم دیونه میشم توروخدا دعا کنید پیداشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای عزیزم انشالله پیدا میشه دلم برا بابات ریش شد

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ماشینو لخت میکنن ولی.چی بود ماشین؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بابات ترسیده 😔چی بگم ...خداااااا کجاییییی

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706