2733
2734
عنوان

بچه ها فردا بهش پیام بدم بگم نمیتونم دوریشو تحمل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 57 پست
بنظرت پسري ك عاشق باشه ولي زياد زخم خورده باشه از طرفش و دلشكسته بااين حال هنوزم طرفشو بخوادوعاشقش ب ...

اگ عاشق باش هزاردرصدبرمیگرده شک نکن ولی برگشت هی میگ بشرطی ک درست بشی خخخخ من تجربم زیاده 

ایشالا ک میتونی بنظرم عزت نفستوحفظ کن بزاراون دنبالت باش بزاراون تشنت باش اینجوری بیشترعاشقت میش ولی ...

قبلا اون تشنم بود

خودش با اون غرور زیادش اعتراف کرد دیوونم بوده

میگفت شب و روزم بودی راحتم دلمو بدست نیاورده

بعد چن سال تونست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه تجربه منو میخوای شما افتادین توی سراشیبی، اگرم اون گفته میخواد معزش استراحت کنه و تو بری س ...

کاش بتونم

خودمم میدونم تحمل کنم به نفع خودمه

فقط میترسم بره باکسی

دختر دور و برش زیاده

عزیزم اگه تجربه منو میخوای شما افتادین توی سراشیبی، اگرم اون گفته میخواد معزش استراحت کنه و تو بری س ...

موافقم ولی فرق من باشمااین بودک صبرکردم وطرف خودش زنگ زدومن خاستگاربرام اومدومن کاتش کردم واون تاوقتی عقدکنم دنبالم بودوبی نهایت عاشقم بودالبته منم بودم ولی چون وضع مالیش خوب نبودوخیلی مشکل داشت نموندم باهاش 

2728
کاش بتونم خودمم میدونم تحمل کنم به نفع خودمه فقط میترسم بره باکسی دختر دور و برش زیاده

دقیقن چون منم اوضاعم مثل تو بود دارم میگم، اگه الانم بری سمتش فردا به اجبار جدا میشین از هم برای همیشه. من بعد از چندسال حسم بهش عوض نشده بود ولی حتا نمیدونستم زنده است یا مرده ، کاملن راههای ارتباط رو قطع کرده بود، غرورتو حفظ کن حتا اگه موندنی نبود بازم بیشتر برات احترام قائل میشه. تمام چیزایی که میگی حال و رفتار اون روزای منه. خستش کردم

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
چرا یک ماه از هم دور باشین؟ من از این کارا زمان دوستی با شوهرم زیاد کردم.تازه خودمم پیشنهاد میدادما ...

اینم گفت 1ماه دور باشیم

منم به غرورم برخورد، گفتم 1ماه چرا، واسه همیشه برو، کلیم حرف بد بارش کردم 

دوروز که گذشت مثل سگ پشیمون شدم 

زنگ زدم گریه کردم گفتم غلط کردم اون حرفارو بهت زدم من بدون تو نمیتونم، اونم گفت تکلیفت باخودت مشخص نیست، معلوم نیست چند چندی باخودت

خلاصه گفت باشه 1ماه بهت فرصت میدم آخرین فرصتته خودتو درست کنی

2738
قبلا اون تشنم بود خودش با اون غرور زیادش اعتراف کرد دیوونم بوده میگفت شب و روزم بودی راحتم دلمو بد ...

خب پس یعنی دوست داره ورفتارشماعصبیش کرده ب امیدخداب نظرمن برمیگرده نگران نباش فقط خودت اقدامی نکن 

موافقم ولی فرق من باشمااین بودک صبرکردم وطرف خودش زنگ زدومن خاستگاربرام اومدومن کاتش کردم واون تاوقت ...

من یه تجربه ناموفق داشتم مثل استارتر ، یه تجربه دیگه مثل شما . دوتا تجربه جدی توی زندگیم. دومی رو ازش فاصله گرفتم بعد از دو هفته اومد خواستگاری نمیتونست تحمل کنه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
من یه تجربه ناموفق داشتم مثل استارتر ، یه تجربه دیگه مثل شما . دوتا تجربه جدی توی زندگیم. دومی رو از ...

آره مرداعاشق زن هایی ان ک خودشودست کم نگیره و ب کسی متکی نباش من الانم شوهرم بهم میگ تواگ ده تاهم بچه داشته باشی ومن نباشم همروخوشبخت میکنی وبخاطرهمین عاشقتم چون متکی ب کسی نیستی 

دقیقن چون منم اوضاعم مثل تو بود دارم میگم، اگه الانم بری سمتش فردا به اجبار جدا میشین از هم برای همی ...

اینم از بیشتر جاها بلاکم کرده

آخه پیجای فیک درست میکردم بهش پیام میدادم

چندین بار اینکارو کردم

فهمید بیشتر ازم سرد شد

بلاکم کرده، بهش گفتم برنامه های مجازیمو میپاکم، گفتم از بلاک درم بیار، گفت تو که برنامه هاتو میپاکی میخوای چیکار از بلاک درت بیارم

موقعش بشه خودم در میارم

2706