2733
2734

وای ینی چی آخه😔 پس آخه تاپیکای قبلش چی که از سه ماه پیش می‌گفت فوت شوهرشو

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اینجا دروغ میگن چی گیرشون میاد.‌‌ حالا توی اینستا فالور جمع می‌کنی... اینجا چی

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2738

من با خودم گفتم این خانوم چطور با این حجابی ک داره چطور شوهرش نوشیدنی میخوره بدش نمیاد بعدش بازم میگفتم ربطی نداره شاید مدلش اینجوریه

کاش تقدیرمون با آرزوهامون یکی بشه....🌱🌺
واقن؟ کبری از کجا فهمید جریانو اخه؟؟  

زیر پستاش نی نی سایتیا کشتن خودشونو 😐بدبخت گلبهار خدا کنه اتفاق بدی نیفته

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊
جالبه حالا طرفداراش تو سوراخ موش قایم شدن تا دیروز که مثل این عربده کشای میدون شوش داشتن خودشو پاره ...

نه عزیزم شما نبودی

برو داغ ترین تاپیکای دو روط گذشته رو بیین

ی کاربر قبل شما اومد فاشش کرد امقد واکنش داشت که تا صفه صدو خورده ای رفت، بعد استارترش قفل کرد و اما نمیدونم چرا الان تاپیکش تعطیل شده 

بخاطر همین الان اکثرن فهمیدن جریان شو و نیمدن تاپیک شما 

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

من فقط خواننده بودم هیچ نظری توی تاپیکش ندادم ولی یه جاهایی شک میکردم که چطور انقدر ریز ماجراهارو یادشه 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2706