2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداروشکرمن خیلی وقته تواین سایت داستان و تاپیکای خیانت رودنبال نمیکنم اصلاااا چون بیشترشون دروغن

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
واسه يه عكس انقدر داره فحش ميخوره؟

یک سلسله عکس و ۹۰ صفحه داستان غم انگیز که آخرم شوهرش مرد 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
2738
واسه يه عكس انقدر داره فحش ميخوره؟

کلا دروغ بود دیگه همه داستانش 

این خانم بلاگر هست بیچاره شوهرشم زنده 

چقد گفت این داره دروغ میگه مثل سگ هیشکی باور نکرد سنگشو‌ به سینه زدین کلی بد و بیراه بارم کردین 

حالا کو طرفداراش؟؟؟ چه حرفی برای گفتن دارن

خداروشکرمن خیلی وقته تواین سایت داستان و تاپیکای خیانت رودنبال نمیکنم اصلاااا چون بیشترشون دروغن

خیانت نبود عاشقانه بود 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

اونایی که از قدیم تو سایت سینه سوخته ی داستان های دروغ هستن کاملا باید می فهمیدن تاپیکش دروغ بود

و اینم بگم واقعا حقتونه امثال گلبهار سرکارتون بذارن

تا اومدم گفتم تو تاپیک که چرا دروغ می بافی همه بهم پریدن که دوس نداری برو از تاپیک بیرون😏

حالا خوبتون شد؟

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2706