1874
1924
عنوان

عکس + من خوشکل ترم یا دوستم

1233 بازدید | 105 پست

اون که عینک داره منم 

بیاین زود میزارم 

دخترم مریض بود فوت شد 😔میشه واسم یه صلوات بفرستین 🙏تا خدا اینبار بهم یه نی نی سالم بده ❤️

ببینم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922
1911
@جانی_دپ    

مرسیییییی

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
1826

جفتتون خوشگلید

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp