2410
2553
عنوان

بارداری ناخواسته

2034 بازدید | 88 پست

سلام من امشب فهمیدم باردارم ناخواسته ،شوهرم و خانواده اش به شدت مخالف بچه ان ،یکسال و خورده پیش هم ناخواسته باردار شدم و خانواده اش و شوهرم مجبورم کردن سقط کنم،الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم!! حالم خیلی بده 

اصلا نمیتونم برم بهش بگم ،میترسم😭😭

اخه سری قبلی شوهرم بعد از اینکه فهمید بعد از کلی داد و بیداد منو گذاشت خونه بالام و گفت دیگه نمیخوامت گفته بورم خط قرمزم بچه اس!!!

الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم،دارم دیوونه میشم😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شوهرت که اینقد ناراحت میشه از باردار بودن تو یا بچه جای خوابش رو عوض کنه 😌

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2456

روش پیشگیریت چی بود عزیزم؟

شاید نباشی، از خون دادی؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

یعنی چی میگه دیگ نمیخامت کاری ک شوهرت کرده دست تو نبود که خودش باید کنترل میکرد خودشو والا من پسرم ۸ماهش بود فهمیدم ۲ماه ونیم باردارم من گریه کردم گفتم نمیخام نمیتونم شوهرم اینقدز دعوام کرد امید بهم میداد تا بخودم اومدم گفت خاست خدا بود

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2714

این مردا چشونه؟ معلوم نیست چی میریزن تو. ماسکا میدن دست مردم 😶😨

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706