1874
1924
عنوان

بارداری ناخواسته

952 بازدید | 88 پست

سلام من امشب فهمیدم باردارم ناخواسته ،شوهرم و خانواده اش به شدت مخالف بچه ان ،یکسال و خورده پیش هم ناخواسته باردار شدم و خانواده اش و شوهرم مجبورم کردن سقط کنم،الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم!! حالم خیلی بده 

اصلا نمیتونم برم بهش بگم ،میترسم😭😭

اخه سری قبلی شوهرم بعد از اینکه فهمید بعد از کلی داد و بیداد منو گذاشت خونه بالام و گفت دیگه نمیخوامت گفته بورم خط قرمزم بچه اس!!!

الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم،دارم دیوونه میشم😭😭😭😭

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

یعنی چی میگه دیگ نمیخامت کاری ک شوهرت کرده دست تو نبود که خودش باید کنترل میکرد خودشو والا من پسرم ۸ماهش بود فهمیدم ۲ماه ونیم باردارم من گریه کردم گفتم نمیخام نمیتونم شوهرم اینقدز دعوام کرد امید بهم میداد تا بخودم اومدم گفت خاست خدا بود

درتاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم خواهدافتاد..شوهرم چنان عاشقم میشه ک صداش کل دنیاروبرداره🤪نخندین دعا بود دیگه شمام دعا کنید برام مرسی 💋وخوشحالی خانوادم ان شالله به امیدخداااااا❤❤❤چشا حسودام بترکن الهی😒کانال تلگرام فال روزfalroztlsm@

این مردا چشونه؟ معلوم نیست چی میریزن تو. ماسکا میدن دست مردم 😶😨

اگر توی بحث بهتون جواب ندادم امضام رو بخونید, بعضی ادما مثل طبل هستن, پوچ و پر صدا!!!! با اینجور ادما بحث نمیکنم  چون   سطح فکرشون پایین تر از چیزیه که بشه باهاشون بحث مفید داشت.                           سطح پایین ترین کاربرا اونایی هستن که اخر یه بحث که به جدل <<کشوندن اش>>میگن از امضات معلومه دعوا داری!نه کاربر نامحترم,اون لحنی که ازش حرف میزنی صرفا مخصوص بی ادب هایی مثل توئه!!!😊😊 من انتقاد پذیر هستم ولی مزخرف پذیر نیستم و تا الان هیچ کاربر <<محترمی>> حرف بدی از من نشنیده پس حرفت از ریشه دروغ محضه و دست اویزی که باهاش بی ادبی ات رو بپوشونی!!                                                        پيامبر (ص)فرمودند:سه چيز است كه هر كس نداشته باشد نه از من است و نه از خداى عزّوجلّ: بردبارى كه به وسيله آن جهالت نادان را دفع كند، اخلاق خوش كه با آن در ميان مردم زندگى كند و پارسايى كه او را از نافرمانى خدا باز دارد.خصال،ج1، ص 146
1911
1826

هر کی مسئول کار خودشه شما مجبور نیستی بخاطر اشتباه همسرت سلامتی تو به خطر بندازی

اصلا چه معنی داره این رفتار 😑

اگر توی بحث بهتون جواب ندادم امضام رو بخونید, بعضی ادما مثل طبل هستن, پوچ و پر صدا!!!! با اینجور ادما بحث نمیکنم  چون   سطح فکرشون پایین تر از چیزیه که بشه باهاشون بحث مفید داشت.                           سطح پایین ترین کاربرا اونایی هستن که اخر یه بحث که به جدل <<کشوندن اش>>میگن از امضات معلومه دعوا داری!نه کاربر نامحترم,اون لحنی که ازش حرف میزنی صرفا مخصوص بی ادب هایی مثل توئه!!!😊😊 من انتقاد پذیر هستم ولی مزخرف پذیر نیستم و تا الان هیچ کاربر <<محترمی>> حرف بدی از من نشنیده پس حرفت از ریشه دروغ محضه و دست اویزی که باهاش بی ادبی ات رو بپوشونی!!                                                        پيامبر (ص)فرمودند:سه چيز است كه هر كس نداشته باشد نه از من است و نه از خداى عزّوجلّ: بردبارى كه به وسيله آن جهالت نادان را دفع كند، اخلاق خوش كه با آن در ميان مردم زندگى كند و پارسايى كه او را از نافرمانى خدا باز دارد.خصال،ج1، ص 146

والا عااقبت خوشی بااین شوهر نمیبینم پاشو برچو شکایتش کن بی شعورو سقط عمدی خیییییلی تقاص و ضرر پیاپی بردی بدنت داره شایداین از زندگیت رفت و خاستی با مرد بعدیت صاحب بچه بشی و خدا بهت نداد اونوقت چی؟

شوهرت بخاطر حرف خونواده بی نزاکتش اینجوری میکنه من تجربه یه مرد بچه ننه رو داشتم خودم بهت میگم

والا یه کاری برا خودت کن انگار بچه رو از راه گرده افشانی گرفتی

اونوقت ببخشید بچه ی کیو بارداری مگه؟؟؟یعنی چی؟بگو بچه ی توست،این تویی که باید کنترل میکردی

معتقده وظیفه ی زن باید مراقبت کنه نه مرد

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40