2737
2734
عنوان

خدایا چی می شد یه شوهر سبزه ی مهربون بهم می دادی

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 76 پست
من یکیو میخوام لعنتی خیلی خوبه همش میگم حیفه واسه من 😔

وااا چرا حیف اخه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرد باید بی ریخت باشه زشت و بداخلاق

زشت و بداخلاق؟حالا من تاپیک زدم خواستگارم به شدت پولداره ولی به همون شدت زشته همه اومدن گفتن نه نه زیبایی مهمه😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

منم همین چن دقیقه پیش رو یه پسر جدید کراش زدم..... لعنتی جذاب ترین پسری بود که تا به حال دیده بودم........ای خداااااااااا

رها هستم یه سگ کوچولو به اسم طلا دارم همین دیگ، تولدم یادتون تره: ۲۳ ابان
برو حالشو ببر خواهر🤣

😂😂😂😂اخه شوهر خواهرم خیلی خوشگل و خوشتیپه  ازیناس که پوستشون یکم سبزس ولی چشم رنگین بعد همش مقایسه میشه با اون😂😂😂

2738

عشق من سبزه ست ، من عین برف

اختلاف ظاهری زیاد داریم در حدی ک مادرم میگه نمیزارم باهاش ازدواج کنی

ولی عشقه دیگه 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
نمیدونم چرا از مرد بور وچشم رنگی خوشم نمیاد

پس چرا همه رو پسرای ترکی کراش میزنن؟😂 همه از دم بور و چشم رنگی و الحق جذاب

2706