2726
عنوان

بنظرتون معجزه است

348 بازدید | 42 پست

یکباردعاکردم یه خونه خوب باچنتاهم اتاقی خوب گیرم بیادبعدش یک نفرزنگ زدوگفت که هم خونه میخاد درحالیکه من باکسی رابطه نداشتم

یکبارحدیث کساخوندم برای ازدواج بعدازچندوقت ۲تاازخواستگارای قدیمیم برگشتن ک

یکبارازامام رضاخواستم شفام بده یک پزشکی ازانگلیس اومدو گفت بایدجراحی کنی بعدش گفت خودم جراحی نمیکنم رفتم پیش یکی که شیرازبودگفتم میخام عمل کنم نامه گرفتم بعدش دعاکردم که اگرصلاح نیست عمل نکنم بعدش دیدم توی سایت نوشته عملهای جراحی کنسل شدالبته الان ذخیره تخمدانم اومدپایین

یکبارخواستگارموردکردم بعدش پشیمون شدم ازخداخواستم برگرده اتفاقی همون موقع مادرشودیدم توی محل کارم وازش خواستم برگرده

یکبارتوی ماشین شخصی تنهابودم  داشتم میرفتم ازکنارساختمانای قدیمی ردمیشدم ترسیدم راننده هم بهم پیشنهادداد ازامام حسین خواستم نجاتم بده بلافاصله ماشین خراب شد منوپیاده کرد

بنظرتون اینامعجزه است

هست   

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه دعایی هم به حال من کن خیلی گرفتارم. این طور که معلومه دعات می گیره عزیزجان

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

خداروشکر 

انشاءالله همیشه حالت خوب باشه و زندگیت پر معجزه🌹

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

اره 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

برا منم دعا...برا امضام دعا کن 🙏..

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2706