2726

یکی بیاد به من بگه یعنی اصلا دیگه امسال دانشگاه حضوری نمیشه؟؟؟

پس من که تازه میخوام برم دانشگاه چیییی   اقا من دلم میخواد برم حضوری

بچه ها جو دانشگاها چجوریه؟؟؟؟؟؟ دختر پسرا همینطوری ریلکس با هم رفیق میشن؟  

مثه رماناس یا من خیلی رفتم تو فیلم؟؟؟  

خیلی رفتی تو فیلم 😂😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂منم ۱۲ سال درس خوندم فقط یه ترم رفتم🤦‍♀️😂بعد میگن دهه شصتیا نسل سوختن

نه عادی طوره

فقط بعضیا جوگیرن😐

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بستگی به جو دانشگاه داره ولی بهتره رفیق نشی چون اکثریت اینطوری نیستن و انگشت نما میشی

تو کلاسای هشت صبحم حلوا خیرات نمیکنن بخاطر مجازی بودن کلاسا خداروشکرکن و از زیر پتو تو کلاسات شرکت داشته باش :|||

خودمم همین حدسو میزدم      

پسرا رو ببینی ها دانشگاه سیر میشی منم خیلی ذوق داشتم ولی این ۶ سال رو با حسرت خارجیا و فیلما پاس کردم😂😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

جوش عالی و ریلکسه من خاستگارم پیداشدبرام دانشگاه هم کلاسم امابزرگترنرفتم بهش  دیگ.متاهلم...جوش بنظرمن ازبیرون خیلی بهتر برعکس کسانی ک نرفتن و خانواده هاشون نمیزارن برن دانشگاه فکرمیکنن محیطش خیلی خرابه 

رنگ ولایتhaircolorist
   نه خدایی ولی ترجیح میدم خب از اونجا با کسی اشنا شم تا اینکه ندیده نشناخته   ...

ولی دانشگاه کلا خوبه من دوس داشتم البته اواخر دیگه حال و حوصله نداشتم ولی ترمای اول با ذوق میرفتم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706