2733
2739

بچه ها من به طور افراطی تنبلم و اصلا کار کردنم نمیاد تو خونه با این که ۲۱ سالمه😑 اتاقم همیشه نامرتبه حتی حوصلم نمیکشه وسایلمو از رو مبل جمع کنم🤦🏻‍♀️ از ظرف شستنم که متنفرم همیشه مامانم میشوره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ فقط درس خوندنو دوس دارم والسلام🙁 از الان نگران بعد ازدواجمم! یعنی بعد ازدواج باید همه ی این کارارو خودم بکنم؟؟😨😨 ممکنه خود به خود به وجد بیام برا کارای خونه یا همینی که هستم میمونم؟😄

منننن

بابام میگفت تو شوهر کنی روز دوم برمیگردی با چمدون لباسات 😂😂😂

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک تغییر نکردم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2728

اره. من.

مجرد بودم انقدر تنبل بودم که مامانم همیشه میگفت مامان جان ازدواج کردی لااقل انقدر خونتو تمیز بکن که بشه یه چایی خونه ات خورد.😂😂 ولی الان با یه بچه انقدرررر خونه ام تمیزه که مامانم همه جا منو به عنوان سمبل تمیزی مثال میزنه.😅😅

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
من ک تغییر نکردم

پس کارای خونه چی میشه؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
درست عین حرف مامان من😅 حالا برگشتی یا نه؟😂

نه 😂😂😂

مامانم بعد ی مدت میگفت همیشه نگران بودم شوهر کنی چی میشه

اصلا باورم نمیشه ک همه کاراتو میکنی

خو اخه من میگم ادم تا مامانش, هست ک نباید کار کنه باید لذت ببره ازکارکردن مامانش 😁

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

من همون هپلی تنبل خوره ی درس و کتابی که بودم هستم😄

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706