2726
عنوان

خانومهایی که ساندویچ ساز دارید

197 بازدید | 23 پست

خانوما میشه یه نفر طرز استفاده از ساندویچ ساز رو کامل یادم بده ؟؟؟میخوام اسنک درست کنم میشه توضیحوبدید چه جوریه یعنی قبل از این که نون تست رو بزارم تو دستگاه باید ته غالب رو چرب کنم هم بالا هم پایین یا چرب کردن نمیخواد !؟؟؟یا مثلا نون تست رو قبل از اینکه مواد بریزم روش باید سس قرمز بریزم بعد مواد بریزم روی نان یا سس نمیخواد ؟؟؟میشه یکی بیاد کامل توضیح بده بهم ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسنک ساز : 

ببین گلم دو طرفو چربش کن 

نمیخاد زیاد روغن بریزی اوکی 

فرچه یا دستتو چرب کن هم قسمت بالا هم قسمت پایینو چرب کن یکم

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
2728

قبلش باید چرب کنی

نکنی هم اشکال نداره ولی اگ چرب کنی برشته طور میشه

اولش ساندویچو درست کن بعد بزار توش درشو ببند تا چراغش سبز شه

البته قبلش باید بزاری گرم شه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

موادش هر چی که خودت عشقت میکشه 

ولی اگه عینه بیرون بخای اینارو بریز 

سوسیس فارچ فلفل دلمه و کمی ذرت بریز رو نون تست 

بعدش روش پنیر بریز نون دیگه رو بزار روش به همین سادگی 

اماده شد از جایی که خط داره نصف کن روش سس قرمز و خردل و اویشن بریز

من بعصی وقتا سیب زمینی و مرغ میزارم 

بستگی به خودت داره چی دوس داری 

ولی فلفل دلمه خورد میکنی توش بوی خوبی میده من دوس دارم

قبلش باید چرب کنی نکنی هم اشکال نداره ولی اگ چرب کنی برشته طور میشه اولش ساندویچو درست کن بعد بزار ...

اهان قبل از اینکه نون تست رو بزارم تو دستگاه باید روشن کنم تا داغ شه مثلا چند دیقه بمونه تا داغ شه ؟؟؟یعنی داغ میشه خودش چراغش سبز میشه ؟؟؟؟

موادش هر چی که خودت عشقت میکشه  ولی اگه عینه بیرون بخای اینارو بریز  سوسیس فارچ فلفل دلم ...

عزیزم ابن موادی که گفتی رو تفت میدی بعد میریزی رو نون یا تفت دادن نمیخواد ؟؟؟

اهان قبل از اینکه نون تست رو بزارم تو دستگاه باید روشن کنم تا داغ شه مثلا چند دیقه بمونه تا داغ شه ؟ ...

نه یک دقیقه کافیه من ک نمیزارم داع بشه همون میزارم داخل استک ساز باهم داغ بشن😂😂

اهان قبل از اینکه نون تست رو بزارم تو دستگاه باید روشن کنم تا داغ شه مثلا چند دیقه بمونه تا داغ شه ؟ ...

آره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706