2733
2734
عنوان

پس آوردن جهیزیه چطوریه؟

290 بازدید | 12 پست

سلام شوهرم منو بچمو از خونه بدون هیچی بیرون کرد الان لیست نوشتم و شکایت کردم برای جهیزیه اما خیلی وسایل رو یادم نمیاد میخوام بدونم اون روز ماموری که با ما میاد برای برداشتن جهیزیه چیزایی که تو لیست نیست رو اجازه نمیده برداریم؟ اصلا اون روز چطوریه؟

لایک لطفا

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الان تو مرحله ی دادگاهیم من لیست تهیه کردم اونا که یادم بود و وکیل اون گفت بیان ببرن دادگاه رای به من داد الان گفتن برو توقیف کن من میدونم یه چیزایی هست که یادم نبوده خود اون شوهر نامردم هم احتمالا اون روز نیست چون معلوم نیست کجاس میخوام بدونم اون روز به غیر از اون لیست وسیله دیگه و وسایل شخصی خودمو بچمو میتونم بیارم یا نه

ما با هم جرو بحث زیاد داشتیم اون شب هم بیرون دعوا کردیم منو از ماشین من پیاده شد دم خونه بابام گفت حق نداری برگردی خونه ولی من باز رفتم داخل خونه بودم اومد با دوستش بود حتی گوشی موبایلمم گرفت و از خونه هولم داد بیرون چون با دوستش بود ترسیدم منو بزنه رفتم دم در با دوستش ربع ساعت بعد رفتن بیرون برگشتم تو ساختمون کلیدم به قفل نخورد قفل در رو با نقشه قبلی عوض کرده بود منم زنگ زدم پلیس اومد صورت جلسه کرد ولی خودش نبود که