2703
2553
عنوان

وای اینو بخونین باحاله😂😂😂😂

24400 بازدید | 19 پست

سلامی دوباره

میخوام یکی از سوتی های شوشوجان که برا دوران عقدمون هستش روبگم.

اوایل عقد من پریود شدم

شوشوجان مثلا قصد شوخی داشت، یهو شلوارمو کشید پایین😒

یهووو اینجوری شد😱😧

گفت واااای داره ازت خون میره

مگه ضربه خوردی؟

من 😳🤷‍♀😐

منم که تو شوک

اونم هی میگفت یه چیزی بگو،خوبی؟

گفتم پریودم😐

گفت پریود؟🤔 این چجور مریضیه؟

من🤦‍♀

2ساعت براش توضیح دادم که چیه، آخه شوهرم از خانواده های کاملا مذهبیه و از مسائل زنانه کاملا صفر بود

آخرش قبول کرد، بعدیکساعت اذان دادن گفت خیله خب پس پاشو نماز بخون🤦‍♀😩

بهش میگم موقعی که زن پریودمیشه نماز نداره وبعدشم نیاز به قضای نماز نداره

سرشو انداخت پایین رفت پیش مامانم گفت مامان این دخترتون میخواد از زیر نماز خوندن دربره هی میگه پریدم😡

مامان خجالتی من 😳😵

بنده خدا مامانم با1000مرتبه سرخ وسفیدشدن واسه داماده صفر کیلومترش توضیح داد😂

سوتی_های_# زنونه

۹۹/۹/۹  💖💖

سلام به مهربانو جان و دوستان گل🌻

پارسال تو زمستون که رفته بودم خیابون (من معمولا دستکش بدون انگشت میپوشم که راحت بتونم دست تو کیفم بکنم)سوار یه تاکسی شدم که کنار وایساده بود که مسافر پر کنه و راه بیفته.همین که من پشت نشستم یه پسرجوان و هیکلی و بعدشم یه پیرمرد سوار شدند.انگشتام یخ بودند احساس کردم داره گرررررم میشه😌نگاه کردم دیدم پسره خیلی ریلکس داره دستم رو میماله .اولش گفتم چیزیش نگم ولی یهو رگ غیرتم زدبیرون.با دوتا انگشتم لبه آستین کاپشنش رو گرفتم ودستش رو گذاشتم روی پاش و گفتم دستت بزار رو پات بیشعور😡بعدم بهش گفتم من دفاع شخصی بلدم پیاده شدیم بحسابت میرسم(حالا کو دفاع شخصی😂😂😂)

فهمیدم که ترسید .

چون نفسهای بلند میکشید.فوری کرایه ش رو داد.

به محض نگه داشتن فوری پیاده شد منم پیاده شدم گفتم وایسسسسا.خدا شاهده مثل چی میدوید با اون هیکلش

خلاصه تا دو روز خیلی شارژ بودم که حالش رو گرفتم

#سوتی_های_زنونه

۹۹/۹/۹  💖💖

شعتت😐😂

دهه چندی بودن؟!

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ن از کاربران مهربان جونه کانال سوتی های،زنانه

عاغا بازم بزار 😂

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
اولیو اصلا باورم نشد نه به آفتاب مهتاب ندیده بودنش نه بخ شوخی خرکیش🙁اون تیکه که شلوار کشید پایین از ...

اولن ک من نیستم از کانال کپی کردم دوما واس خنده بود ن اینکه باور کنین یا ن ✋

۹۹/۹/۹  💖💖
2706