2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست
ظاهر این شوهرت که بهتره . ضمنا اون بیمار بوده و اعتیاد داشته دیگه اصلا باید خوشحال باشی که .،فکر نکن ...

بله حق با شماس خیلی برام دعا کنید

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی بهترین‌کارو کردی جداشدی یک‌ عمر باید میسوختی ومیساختی

من احمق بودم یه روز از خواب بیدار شد گفت نمیخوامت دقیقا شبش فهمیدم هروئین مصرف میکنه.حتی مهریه هم نداشت بده گفتم توافقی جدا بشیم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
چاره ای ندارم تو چرا جدا شدی

بخاطر اینکه عاشق یکی دیگه بود از اول زندگیم سر لج و لجبازی با یه دختری اومد بامن ازدواج کرد و رابطشون خوب شد رفت

2738
من احمق بودم یه روز از خواب بیدار شد گفت نمیخوامت دقیقا شبش فهمیدم هروئین مصرف میکنه.حتی مهریه هم ند ...

خواهرمنموبعد۸سالرجداشد فک کنم ۸۰۰بار خیانت دید ...والان راحته....شوهرشم الان هر روز بایه زنه بره گم شه عوضی

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
الان دوباره ازدواج کردی؟؟؟بعد چقد؟؟بعد طلاقت اذیت نشدی؟

من 94 ازدواج اولم بود و96 دقیقا سالگرد ازدواجمون جدا شدیم. الانم 29 سالمه چند ماهی میشه عقد کردم هنوز خونمون نرفتیم. بعد طلاقم خیلی افسرده بودم 

خواهرمنموبعد۸سالرجداشد فک کنم ۸۰۰بار خیانت دید ...والان راحته....شوهرشم الان هر روز بایه زنه بره گم ...

چقدر کثیفن اخه. چطوری خودشون دلشون میاد

2706