2726
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دارم طلاق میگیرم بعد ۲۳ سال با دو تا بچه

وای چرا اخه؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
ممنون عزیزم خدا عشقتو برات حفظ کنه

مرسی دورت بگردم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
ترکشاش میمونه... ادم افسرده و عصبی میشه... ولی الان بهتر شدم نسبت به سابق

ظاهر این شوهرت که بهتره . ضمنا اون بیمار بوده و اعتیاد داشته دیگه اصلا باید خوشحال باشی که .،فکر نکن به قبل بفکر حالا باش .مرد زن شاد دوست داره افسرده بشی ممکنه زندگیت سرد بشه

ببخشید بعد ۱۳ سال اشتباه تایپی

ای وای ناراحت شدم براتون چقدر

عقد بودی یا عروسی که طلاق گرفتی بچه داشتی

دوسال زندگی کردم بچه نداشتم

2706