2726
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست
خوشگلی عزیزم  ازدواج دومته؟

ممنونم بله

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واما ترک‌هستین.....من اهل تبریزم‌وشما؟؟؟

مادر بزرگم واسه انکارا بود. زبون پدرمم واسه اونجاس. پدرم تهران دنیا اومده

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
مرسی مهربون دعا کنید ارامش داشته باشم. خیلی تو زندگی اولم عذاب کشیدم الانم تو خواب گریه میکنم

عزیزممممم بخدا حیف اشک هات ، توروخدا قوی باش اصللااا بهشون فکر نکن بابا .. بچسب به همین زندگی و شوهرت دختر ، این جوری خدا نکرده این زندگیت رو هم خراب میکنی .. ببین همسر سابقت به اون زن هم رحم نمیکنه ... خدایی هم هست اصلاااا گریه نکن بخدا حرومه بهشون فکر کردن

خخخخ دقیقا...مگه چه مشکلی پیش اومده

یه کاربرو عکسشو پخش کرده بود یه نفر وقیحم دیشب اینجا بود چهار صبح تاپیک زد

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
تو كه انقدر به خودت ميرسى و خوشگل ميكنى  ب اون زنه ادرس دكتر بده اون غبغب رو عمل كنه يه فرمى به ...

اونا همینجوری اعتماد به نفس دارن نه مثل من 😂😂😂😂

عزیزممممم بخدا حیف اشک هات ، توروخدا قوی باش اصللااا بهشون فکر نکن بابا .. بچسب به همین زندگی و شوهر ...

باشه عزیزم مرسی واسه حرفای خوبت. این طفلی رو خیلی اذیت کردم اما خیلی مردونگی میکنه... عقدیم هنوز. بنده خدا میگه عروسیم برات بگیرم اخه خودش ازدواج نکرده بود

2706