2733
2734

6 ماهه دوستن 

ولی تازه فاش شده

رابطشونم جدیه 

خدا داند راست و دروغش رو 😶

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون لنگه همن

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2728
2738
خیلی اوسکله طرف🤣🤣🤣

واقعا دلم براش میسوزه

کاش اونجا بودم به تیمارستان معرفیش میکردم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

اینا هیچ کدوم هنر ندارن ولی بلدن توجه و وقت مردم ساده رو سمت خودشون بکشند با چارتا دروغ و حاشیه و کثافت کاریشون فالوراشون رو زیاد کنتد و از راه تبلیغات خرپول بشند مردم چرا اینا رو بزرگ میکنن چی بهشون میرسه جز معروف کردن ازن مفنگی ها

خیلی بابا تو پیجش از گوزیدنش و زدن پشماشم فیلم گذاشته😐😶 با نداشتن عقلش کاری ندارم کاش یکم حیا ...

خودت میگی عقل نداره

نمیشه ازش توقعی داشت😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اینا هیچ کدوم هنر ندارن ولی بلدن توجه و وقت مردم ساده رو سمت خودشون بکشند با چارتا دروغ و حاشیه و کث ...

دقیقا باهاتون موافقم

الانم قشنگ معلومه داره دروغ میگه بازدید پیجش بره بالاتر

دو روز پیش استوری گذاشته به دنیا تبریک گفته الان اینو میگه

تازه کامنت ها به ۲۰۰ هزار رسید کرد ۵۰۰ هزار😐

دو روز دیگه از ..دنشم فیلم میذاره 😂 استغفرالله🤦‍♀️

😂😂😂

2706