2726
عنوان

بهترین برند دنیا

315 بازدید | 23 پست

اگ دنبال مارک عالی واسه درمان مشکلات پوستی و زیبایی اندام هستید فقط فوراور ارگانیک و بدون عوارض  دوستانی ک مشکل هزینه ندارن و برند جهانی میخوان 09010183025  واتساپ پیام بدید تا با دلیل معرفی کنم‌محصولات را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی برند لاکچری آمریکاییه تو نت سرچ کن متوجه میشی 

برند اورجینال رو از نمایندگی میخرن نه از فروشنده ای که شماره واتس اپ میذاره

اونم مواد ارایشی بهداشتی! لباس باشه حداقل سلامتی رو به خطر نمیندازه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
برند اورجینال رو از نمایندگی میخرن نه از فروشنده ای که شماره واتس اپ میذاره اونم مواد ارایشی بهداشت ...

اینکه صدردصد باید از نمایندگیش بگیری بعدم محصولاتش ارایشی نیستن واسه پوست و مو هستن من خودم از نمایندگی گرفتم 

اینکه صدردصد باید از نمایندگیش بگیری بعدم محصولاتش ارایشی نیستن واسه پوست و مو هستن من خودم ...

تو دسته محصولات ارایشی بهداشتی قرار میگیرن 

توی ایران نمایندگی دارن یا شما ایران نیستی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
تو دسته محصولات ارایشی بهداشتی قرار میگیرن  توی ایران نمایندگی دارن یا شما ایران نیستی

نمایندگیش ک اصفهانه من چند بار دوستم مستقیم از امریکا واسم اورد ولی خیلی گرون باهام افتاد نمی ارزید دیگه خودم از نمایندگیش گرفتم چون یکم تخفیف میدادن 

نمایندگیش ک اصفهانه من چند بار دوستم مستقیم از امریکا واسم اورد ولی خیلی گرون باهام افتاد نمی ارزید ...

چه خوب پس راحت میشه پست کنن برای استان دیگه

عزیزم محصولات لاغریش چه طوریه

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
تو خود امریکا معروفه ن اینجا اینجا ک فقط کامان معروفه 😅

من امريكام عزيزم نديدم هيچ فروشگاه معروفي مثل سفورا يا ميسيز غرفه فوراور داشته باشه اغلب شيسيدو  لانكوم و،،،،، معروفن 

2706