2726
عنوان

چرا وقتی دختر با کوچکتر از خودش ازدواج میکنه مسخره و قصاوت میکنند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی؟ ینی حاضری با یه مرد ۸۰ ساله ازدواج کنی 😂

مرد کوچیکتر رو منظورمه

بعضیاشون واقعا عقلشون میرسه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
منم مثل شما🤣بی بی فیسم ولی دوست دارم جوون بمونم انقدر هم ماشالله کرم مراقبتی گرون شده ولی من شنیدم ...

تازه ادم باید کلی مارک کرم امتحان کنه ببینه چی به پوستش میوفته 😅.نه بابا فکر نکنم من از بچگیم اینجوری میخوابم تا حالا که اثری نداشته رو چهره م .اهل غم و غصه هم کلا نیستم بی خیالم .خداییش به تغذیه م خیلی اهمیت میدم مثلا من اصلا طعم نوشابه رو نمیدونم یادم نیست اخرین بار تو بچگی خوردم .سبزیجات خیلی میخورم اگه خودم اشپزی کنم عمرا چیزی رو سرخ نمیکنم .کلا دوست دارم سبک زندگیم سالم باشه ولی از پس خوابم بر نمیام 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عهه ۲۵ سالته    

ها چطور ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
هیچی    

نه خو بگو چی فکر میکردی ؟😂نترس نمیخورمت 

اسی من از ازدواج اولم بچه داشتم جدا شدم دوباره ازدواج کردم با ی پسر مجرد ک تقریبا سه سال ازم کوچیکتره و موقعیت مالیش عالیه بدونی چ حرفا ک نشنیدم اکثر فامیلام از حسادت رابطشونو بهم زدن انتظار داشتن با ی پیرمرد زن مرده ازدواج کنم

ازدواج کردین یا قراره ازدواج کنید اگه قراره پس سعی کن بگیریش تو دستت 

فعلا دارم تلاش میکنم مال من شه خیلی خواهان داره☹😂ولی چون هم اخلاقش خوبه هم دوسش دارم هم خیلی بیشتر از سنش میفهمه نمیخوام از دستش بدم😁

اینم بگم کاربری برا دوستمه اشتباه نشه😁

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
درسته سی سال به بعد عاقلن ادما 

سن مشخصی مد نظرم نبود

بیشتر مقایسه ای منظورمه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2706