2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
🤣 نمیشه متاسفانه یا خوش بختانه چون ارثیه

خب پس امیدوارم باهاش بسازی و مشکل سازنشه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
آره  اصلا میخوام بگم که چی بشه تا کی بریزم تو خودم تا کسی منو درک کنه

وااااای من بهت ازالان ایمان دارم ،عمق وجودوروحمومیبینی؟دلم میخوادبمیرم الان 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
بگو عزیزم بنظر من همه چیز ممکنه وجود داشته‌ باشه 

آره اصلا ما خانوادگی خون آشامیم 

ولی از خون کسی تغذیه نمیکنیم از بیمارستان بهمون میدن آشنا داریم 

چون باید آزمایش روش انجام شه که ایدز نداشته باشیم 

خیلی تو مدرسه سخت بود 

من با اسی شوخی کردم تاپیک قبلی،ولی بشدت دلم گرفته بود،حسموگفت جاخوردم،من آدمی بدبینی هستم درموردافراد،ولی نمیدونم چرا اسی روباوردارم میخوام دوست صمیمیم بشه که اصلا ازدوست پیداکردن متنفرم شخصاضربه های بدی خوردم ازشون 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
آره اصلا ما خانوادگی خون آشامیم  ولی از خون کسی تغذیه نمیکنیم از بیمارستان بهمون میدن آشنا دار ...

وای

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706