2737
2734

میخوام باهم بزرگ شن خلاص شم کلن از بارداری و زایمان و اینا.

پسرمم یه بچه ببینه خیلی باهاش گرم میگیره میخواد یکی همش باهاش بازی کنه البته بیشتر با دخترا😂

از طرفیم میترسم نکنه بچه دومی هم اندازه اولی شلوغ باشه پدرمو در بیاره😥

ترس بعدیم اینه

اخه پسرمو چجوری تنها بذارم وقت زایمان شاید رفتمو سزارینی شدم چی چن روز بدون من میخواد چیکا کنه اخه😭اخه خیلی بهم وابسته اس😢از طرفیم میگم الان نیارم بعدن نمتونم میخوام باهم بزرگ شه چ پسر باشه چ دختر برام فرقی نداره چون از دوتا بیشتر نمیخوام داشته باشم اینم بگم شوهرمممم خیلیییی خیلی میخواد بچه دومی بیارم ب اون باشه تیم فوتبال تشکیل میدیم😂من ۲۲ سالمه شوهرم ۲۹

حالا نظرهاتونو بگین لطفا😕😕چیکا کنم مننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دبگه خودت باید شرایط رو ببسنجی کمکی داری نداری شوهرت همراهی مبکنه از پس هزینه ها بر میاید یا نه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2731

اگه اعصاب و توانشو داری بیار

اگه نه صرفا به فکر هم بازی بودنشون نباش،که اکثر اوقات با هم دعواشون میشه تا بازی

من که مخم ترکیده😐

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2738

به نظرم کاملا ارتباط به امادگی خودتو همسرت داره

بچتم چند روز پیش مامانت میمونه دیگه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
شخصا با این وضع اقتصادی تو سن ۲۷بوه اولمو باردارم و پشیمونم و محاله به بچع دوم فکر کنم حتی اگه بچم ت ...

دختر اهو خانم چند وقتته؟

منم ۲۷سالمه

باردارم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2706