1920
1924

واقعا دروغ بود؟ نوشته هاشم دروغ بود یعنی؟ یا فقط عکساش؟؟؟؟

باورتون میشه از نظر روحی داغون شده بودم؟ 😭😭

بازم خدا کنه ک دروغ باشه

تازه دیشب تاپیک زده بودم ک دیگه از شوهرم و خونوادم حرفی نمیزنم مبادا یکی داغ عزیزشو دیده باشه و با تاپیک من حسرت بخوره مثله بهار خانم 

کاش کاربریش حذف نمیشد ک بشه باهاش حرف زد شاید داستانش راست بوده باشه آخه خیلی غم داشت 😭😭😭

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه...!☺️🥰

نخوندم چیو میگی 

امشب همه از موتوری جنس گرفتن😐

قسمتون میدم شمارو جان عزیزتون به نام کاربریم گیر ندین من بدم باشه ؟ لطف کنید اگر مخالف منید شخصیت داشته باشید شخصیت" و شعور" منو ریپلای نکنید " گیر ندید " شمارو به امام حسین قسم میدم نه به نام کاربریم نه به امضام گیرندید فعلا تو سایت هستم """""""

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

چقد من اشک ریختم

واسه نماز شوهرم بیدار شد رفتم بغلش اینقد گریه کردم طقلی میخواس سکته کنه میگف چی شده

جریان و تعریف کردم گف نی نی سایتتو پاک میکنی

لامصب من اصن پربازدیدا رو نمیخونما بعد ماجرا ریحانه ی دفه این اومد بالا خوندمش خداروشکر ب آخرش نرسیدم

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
1911

منم‌میگم ممکنه داستاتش راست بوده ولی عکسا ک دروغ بود

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکرکه درتاریخ۹۹/۹/۹من به خواسته ام رسیدم وبهترین اتفاق زندگیم رخ داد😍شکرت خداجونم❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی💚🍃تازمان پایان تیکرم من به چیزی که میخام با کمک خدا رسیدم💃😍❤

بهار و گل آرا یکی بودن؟؟؟؟یانه؟؟؟

تا آخر عمر درگیر من خواهی بود و تظاهر می‌کنی که نیستی،مقایسه تورا از پا درخواهد آورد.من میدانم به کجای قلبت شلیک کرده ام،تو دیگر خوب نخواهی شد😎😎😎😎
1826

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        یه قد بلندِ،چشم ابرو مشکیه،بی اعصابه جنتلمن که صداش دورگه باشه و موهاش یکم حالت دار باشه و رگ دستشم بیرون زده باشه،بدین من برم...😌😋🤗                                                                                                         راستی میدونید من چرا استخر نمیرم...؟!  چون عسل تو آب حل میشه...😛😂                                                                                                               قبل از اینکه با کسی بحث کنی...این سوال رو از خودت بپرس:"این آدم انقدر بالغ هست که اگر اشتباه کرده باشه بپذیره...!؟!؟" اگر جواب "نه" بود،پس نه خودتو اذیت کن،نه اونو...🙃
1918