2726
عنوان

با ۱.۵ میلیون میشه ۲۶ روز دووم آورد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 72 پست
شوخی می کنی؟؟ ما ۳۰۰ تومن پول بنزینمونه

اخه ما ماشین نداریم...اما بخدا همه جاهم گفتم خییییلی خوشزندگی میکنیم اصلا خودمون و ناراحت نمیکنیم چون چیزی درس نمیشه ک ..اتفاقا بااون ۴٠٠ تومن واسه خودمون سنگ تموم میزاریم😁😁 همسرم ٣ تومن حقوق میگیره فک کنم ٢٣٠٠ میره قسط ..یه مقدارم هزینه رفت و امدش ..کلا ۴٠٠ اینا میمونه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هام اصلا گوشت گوساله نمی خورن، گوسفندی هم بگیرم کوچکترین ران رو بده ۲.۵ کیلوئه

خب ران نگیر 😁

باید کم کنی هزینه ها رو عزیزم 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2728
بايد برنامه ريزي كني الان دوران كرونا بيرون نمي ري نه مي توني بري رستوران نه مي توني بري مهموني پس م ...

دعا می کنم داستانی پیش نیاد.

تو عمرم انقدر حس بی پولی نکرده بودم.پارسال با ۱.۵ می تونستی خوب خرج کنی،الان حداقل ماهی ۳ تومن خرج یه خونواده اس

خب میتونین یک ماه غذا ساده بخورین.

گوشت نخورین

چه اشکال داره مگه

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
دعا می کنم داستانی پیش نیاد. تو عمرم انقدر حس بی پولی نکرده بودم.پارسال با ۱.۵ می تونستی خوب خرج کن ...

هر ماه خرید کلی میکنی واسه خونه ؟؟؟ 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
اخه ما ماشین نداریم...اما بخدا همه جاهم گفتم خییییلی خوشزندگی میکنیم اصلا خودمون و ناراحت نمیکنیم چو ...

خیلی خانمی پس.

عزیز دلم الان مرغ کیلویی ۲۶ تومن، گوشت ۱۳۰ تومن چطور فرنانه بریزم؟

مثلا چی کار کنم؟ تا الان گوشت گوساله نگرفتم،چطوری گوشت بگیرم؟

ببین یه کیلو گوشت بگیر یکم ریزتر خرد کن  هفته ای چند شب غذای سبک بخورین مثل سیب زمینی ابپز،اش و سوپ بانون  حبوبات استفاده کن مثل عدسی و خوراک لوبیا با نون  ماکارونی رو در اشکال مختلف درس کن  من خودم بادمجون و کدو اصلا نمیتونم بخورم چون نابود میشم 

گلم شاکر باش..خدا بزرگه.

من چی بگم ک ی قرون هم نداریم.

دیروز حقوق همسرمو واریز کردن مبلغ ۵ تومن با اضافه کاریاش،بانک کل حقوقشو بابت سود وام معوقه برداشت کرد.

ی هزاری نزاشتن تو کارت بمونه حروم خورا.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
خب میتونین یک ماه غذا ساده بخورین. گوشت نخورین چه اشکال داره مگه

دو تا بچه در حال رشد دارم، فقط خودم نیستم که.یه سطل ماست الان می خری زیر ۱۶ تومن نیست.

فکر کن ما ۴ نفریم. هر وعده ۶ تا تخم مرغ بزنم با نون میشه وعده ای ده تومن. سه وعده میشه ۳۰ تومن، یک ماه میشه ۹۰۰.

خنده دار نیست؟؟

2706