2726

بلاگر شدن

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فالور جمع کردن خیلی سخته

یه شبه نمیشه درسته ولی اگه وقت بذاره و هزینه تبلغیات کنه میشه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
ینی چی؟

یعنی پیج باز کنی آشپزی کنی یا همینجوری از خونه زندگیت عکسای قشنگ بذار.بافتنی یاد بدی ارایش کنی هرچی که بقبه خوششون بیاد کم کم پیجتو ببری بالا تبلیغ کنس پول زیادی توشه اما یک سال اول باید زحمت زیادی براش بکشی

یه شبه نمیشه درسته ولی اگه وقت بذاره و هزینه تبلغیات کنه میشه

هیچ کدوم از بلاگرا تضمین جذب فالور نمیدن بعضیاشونم که اصلا جواب نمیدن یکیشم از ۴۵ میلیون خواست واسه یه پست تبلیغاتی

2706