2733
2734

لطفن به منم یاد بدین چطور با رفت و امد مهمونا, روزای بعد از زایمانو پشت سر گذاشتن بدون کرونا گرفتن. ممنونم

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

وااااای الان دیگه کسی نمیره دیدن کسی. ما برادر زادمون زایید نوه اول داداشم شش ماهش شد هنوز نرفتیم

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیخیال واقعا 

چرا بيخيال ؟؟؟؟؟؟

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

من خواهر شوهرم بادوتا زنداداشم که تو یه روز بچشون بدنیا اومدن هیشکیو نذاشتیم بیاد اونم اوایل کرونا نزدیک عید والا آدم باید خودش متوجه شه

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2738
وااااای الان دیگه کسی نمیره دیدن کسی. ما برادر زادمون زایید نوه اول داداشم شش ماهش شد هنوز نرفتیم

خبر ندارین خواهر و برادرای مادر و پدر نی نی رفتن یانه؟

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
همه مثل شما عاقل نیستن

والا. آخه اون بچه هنوز ضعیفه هنوز واکسناشو کامل نزده خداااا واقعا نباید کسی بره. ای خدا چ دنیای غریبی شد

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
من خواهر شوهرم بادوتا زنداداشم که تو یه روز بچشون بدنیا اومدن هیشکیو نذاشتیم بیاد اونم اوایل کرونا ن ...

ینی شما پیششون بودین؟ چندنفر پیششون بودین؟ میخوام بدونم از چند نفر باید بترسم😁 مامانم و مادرشوهرم ک هستن، جاریمم شهرستانیه میخواد بیاد دوتا بچه ۵ و ۸ ساله هم داره

فکر نمیکنی رفت و آمد تعداد زیادی مهمون برای خانمی که تازه فارغ شده و مهم تر از اون برای نوزاد خطرناک ...

من فكر كردم بيخيال واسه كرونا گفتين

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
من ۴ ماه پیش زایمان کردم  اکثرا زنگ زدن باهام حرف زدن بعضیاهم که میخواستن بیان خونمون مادرشوه ...

ب جز مادرشوهرت و مامانت کسی نبود عزیزم؟ میترسم مادرشوهرم همکاری نکنه وگرنه من به کل خانواده خودم گفتم نیان

2706