2410
2553
عنوان

بامردایی که توخونه مادراشون رفتارشون عوض میشه چه رفتاری بایدکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 67 پست
اخیییییییی😍😍😍 چ خوووووب خوبه مادرشوهره چیزی نمیگه مادرشوهرمن اگه باشه ازحرص وحسادت خودشو میندا ...

خب مادر شوهرم من حالت خنده میگه 

وای خانومت بیشتر از من دوست داری

البته منطوری ندارا

شوهرم تعادله رعایت میکنه چون بین منو دخترش مامانش گیر افتاده😃😃😃

نمیدونم شاید خانواده ی شوهر من چون تعداد پسرها زیادن 

دیه این چیزهای عادی براشون.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با یه قطره اب کشتی غرق نمیشه چجوری یه نفر میتونه حس عشق رو انقدر شکننده بدونه که با یک رفتار ا ...

نمایان نکنه حرفی نیست ولی بی توجهی هم نکنه زنشه همونه که یکساعت پیش تو خونه خودش بود چرا واسه اینکه مادرو خواهرش ناراحت نشن بی محلی کنه بهش

2456
اگه عادیه که تو هم شل کن    

شل😃😃😃🤣🤣🤣

میدونی من گاهی واقعا اذیت میشمم

مثلا سمج میشع دورم بعد چون میدونه من نمیتونم صدام ببم بالا یا نمیتونم کاری کنم بیشتر سو استفاده میکنه.

واسه همین لج میگیرم فقط اروم میگم تا بریم خونه.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
خب مادر شوهرم من حالت خنده میگه  وای خانومت بیشتر از من دوست داری البته منطوری ندارا شوهرم ت ...

نه به اون نیس... بنظرم به ذات اذما بستگی داره... اگه بد ذات باشن فرقی نداره چقدر پسر داشته باشن براشون عادی نمیشه بازم

2714
نقطه ضعف دادی دستش دیگه

اخه من اول های عروسی بهم میگفتن پاستوریزه😃😑😑😑😑😑بس چشم گوش بسته بودمم

اینها هم میدونن سربه سر میذارن.

ولی در کل جمعشون دوست دارم❤

سایه ترشی خانم😂 هیچ نیازی نداره همه بدونن شوهر شما عاشقه شماست(با توجه به اینکه تو تنهایی میگی ابراز علاقه میکنه) 

هروقت ذهنیت بقیه ادما برات مهم شد یه سوال از خودت بپرس

اگه من طبق ذهن بقیه بخوام رفتار کنم چی میشه اگه طبق ذهن خودم رفتار کنم چی میشه

مثال میزنم ما به یه بچه که به دوستش خوراکیشو میده میگیم چه پسر بخشنده ای پس اگر دیگه اون بچه خوراکی نده میشه خسیس 

حالا اگه شوهر شما تو تنهایی عاشق شماست ولی تو جمع عشقشو جار نمیزنه دیگه عاشق نیست؟

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
اخ اخ مثل شوهر من😢

با همه شوخي ميكنه هزار بار گفتم با من حق شوخي نداري منم جوري گوشيو روش قط كردم و ضايعش كردم دفعه بعدي بدونه حضوري چكارش ميكنم تو همون جمع

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
نه به اون نیس... بنظرم به ذات اذما بستگی داره... اگه بد ذات باشن فرقی نداره چقدر پسر داشته باشن براش ...

نمیدونم شاید

ولی مثلا میگم ۵ تا پسر متاهل 

خدارو شکر همشون خوبن

میگم شاید این رفتارها رو دیدن براشون عادی شده دیدن صحنه ی  محبت

شوهر من میدونه اگه اونجا بگیره خودشو من یک هفته خودمو میگیرم تو خونه برای همین ارومه یک بار خواهرش گفت باید ریش نگه داری بهت میاد گفتم لطفا نیا خونه ریش نگه دار گفت نه من میام خونه ریشمو میزنم 

من خیلی خیلی بی زبون بودم یعنی بلد بودما و به احترام چیزی نمیگفتم ولی دیدم نه نمیگی نمیشه الان حرف میزنن تیکه میخورن 

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !
نمایان نکنه حرفی نیست ولی بی توجهی هم نکنه زنشه همونه که یکساعت پیش تو خونه خودش بود چرا واسه اینکه ...

من هم ذهنیت شما رو داشتم ولی کتابای اقا جعفر مصفا(خدا رحمتشون کنه)خیلی کمک کرد و حرف ایشون برام سند نبود تا وقتی که با تجربه بهش پی بردم

کتاب های خوبی داره تونستی مطالعه کن

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
2706