2737
2739

توخونه میمیره وزنده میشه واسم ولی توخونه مامانش انگارمن وجودندارم منو نمیبینه بارها بهش گفتم دوس دارم بهم توجه کنی ولی نمیدونم یادش میره یا قصدا دوباره تکرارمیکنه شماها دراینجورمواقع چکارمیکنید

عشق ابدی من همسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بعضیا از خانوادشو خجالت میکشن محبت کنن به همسر

دقیقا😑

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
یه روانشناسی میگفت دوست داشتن آدما رو باید تو جمعی که خانواده یا دوستاش هستن بسنجی که اگه تنها موندی ...

هیچ روانشناس عاقلی همچین نظر یامفتی نمیده خواهشا فکر کنید رو چیزی که میخونید و میشنوید 

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
یه روانشناسی میگفت دوست داشتن آدما رو باید تو جمعی که خانواده یا دوستاش هستن بسنجی که اگه تنها موندی ...

اره درسته دقیقا وقتی تو جمعی ببینی بازم بهت توجه داره حالا نه که بیاد بچسبه بهت ولی کلا ن که کلا فراموشت کنه

2706