2726

آقا لطفاً تعبیر بچه دار شدن هم بگید اگه میدونید 🌹

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست داشتید بیایید تو گروه تلگرامیمون که درباره متافیزیک و علوم ماوراست  آیدی inparadise7 , ...

بابا چرا هرتایپیکی اینو میذاری شاید اسی راضی نیس یه تاپیک جدابزن براخودت

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2728
اگه سبز و شیرین باشه خوبه ولی اگه زرد و ترش باشه نشانه بیماری و غمه

سبز بود اما مزشو متوجه نشدم فقط داشتم میخوردم تو خیابان بعد داماد عموی بابام سیده از تو مغازش اومد بیرون گفت ب منم بده منم دادم 

اگه سبز و شیرین باشه خوبه ولی اگه زرد و ترش باشه نشانه بیماری و غمه

سبز بود اما مزشو متوجه نشدم فقط داشتم میخوردم تو خیابان بعد داماد عموی بابام سیده از تو مغازش اومد بیرون گفت ب منم بده منم دادم ..

سلام عزیزم تو رفتی سونو قلب بچتو شنیدی؟ من دو روز مونده ۵ هفتم تموم شه یه درد عجیبی افتاده توی دست راستم منم چون سابقه خارج رحم دارم نگرانم .. فردا سونو دارم واسم دعا کن .. بیا بگو کی بتا دادی و عددش چند بود ؟ من ۲۸ سیکلم آزم ۳۷۰ بود دو روز بعدش ۸۳۱ بود نمیدونم با وجود نرمال بودن بتام چرا اینقدر میترسم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
سلام عزیزم تو رفتی سونو قلب بچتو شنیدی؟ من دو روز مونده ۵ هفتم تموم شه یه درد عجیبی افتاده توی دست ر ...

سلام بله شنیدم اصلا استرس ب خودت راه نده بیخیال بسپار ب خدا فکر نکن بهش من هفته هفتم رفتم هم صداش و شنیدم هم قلبش تشکیل شده بود حتی دکتر گفت ممکنه خارج از رحمی باشه سونو واژینال دادم گفت ۹۵درصد تو رحمته بازم سونو کن دیگه نرغتم چون خارج از رحمی درد داره و خونریزی بیخیال شدم الان هفته نهم هستم ب لطف خدا چیزی نشده بتام دو روز بعد پری۹۱۱۵تا بود ولی سر دخترم ۵۷۳تا بود 

سلام بله شنیدم اصلا استرس ب خودت راه نده بیخیال بسپار ب خدا فکر نکن بهش من هفته هفتم رفتم هم صداش و ...

خب خدارو شکر عزیزم ان شالله بارداری خوبی رو بگذرونی .. منم فردا میرم اولین سونو رو انجام بدم واسم دعا کن همه چی خوب پیش بره

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
خب خدارو شکر عزیزم ان شالله بارداری خوبی رو بگذرونی .. منم فردا میرم اولین سونو رو انجام بدم واسم دع ...

انشالله عزیزم بعدش زود نیس پنج هفته ب نظر من هفت هفتت شد برو

2706