2733
2734

چرا این مردا قبل عقد نمیگن؟؟والا ما ۱سال گشتیم عقد گردیم حالا ۱سال هم عقد موندیم بعد ۱سال میگه میریم بیرون آقاها نگات میکنن راحت نیستم؟؟

منو مامانم از ایندع ترسیدیم هنوز عقدم میترسم‌پس‌فردا برم زیر سقف محدودم کنه نتونم برم‌جایی مسافرتی جشنی😭😭😭

حالا خداروشکر مادرم را دارم بهم گف روشو عوض کن هفته ای باهاش برو گردش تا اخلاقس دستمون بیاد بشناسیمش😔😔خوبه حالا عقدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچقدم تلاش کنی بازم نمیشه کامل شناخت 

دیر باور کن، سخت اعتماد کن و اصلا ارزشهای خودت رو زود تغییر نده 

محکم و ثابت قدم باش 

پسره بی ثبات فرصت طلب😐😂 

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
2738

دوست منم با دوست پسرش ازدواج کرد خودش خیلی قرتی بود خانوادشون راحت بودن تو دوستیشون مجبورش میکرد چادرسرش کنه بعد هم گفت خانوادم مذهبین توی محلمون چادر سر کن الانم دارن کارای طلاقشون رو میکنن!!

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

والا شرایط هرکسی فرق میکنه ولی من بودم میگفتم بهش کاری نکن اعتمادی ک بهت کردم خدشه دار شه 

شما منو اینجوری دیدی پسندیدی حالا انتظار نداشتم برای پوششم تصمیم جدید بگیری اینجوری باعث میشی بترسم از این ک حرفات کم کم عوض شه 

2706