2733
2739
عنوان

تجربه شما از زگیل و تب خال تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 6110 بازدید | 115 پست
عزیزم شما میدونید چه درمان گیاهی موثر ؟

اگر عفونت دارید پولک بخرید از عطاری برای زگیل هم بله میدونستم یادم رفته براتون تحقیق میکنم 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاپ اسمیر بده 

دادم منفیع

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
شما هم لابد آب کم میخوری، پیاز خام با غذات نمیخوری، 

😁نوچ

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2728
2738
پماد كلوتريمازول داخلي بهم داد اما ديگه شياف رو كه مصرف كردم خوب شدم و فلوكونازول هم يك شب در ميون خ ...

خداروشکر که خوب شدی هم واژیسان خریدم هم لاکتو فم دو تا آنتی بیوتیک هم تا ۲هفته مصرف میکنم کلیندومایسن و افلوکساسین  ایشالا اینبار برای همیشه خوب شم‌ منم 

سلام گلم منم زگیل تناسلی دارم و از همسرم گرفتم ولی زیر بار نمیره من تحت درمان بودم که باردار شدم ولی الان اواخرربارداری هستم دوباره زگیل زدم و رابطه منم خیلی درد ناکه....

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

دیگه باید بعد بارداری واکسن بزنم ....از من دو نوع هستند

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
2706